folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Türkiyenin Aydın Yüzü Bunlarmı?

Türkiyenin Aydın Yüzü Bunlarmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=302752

Benim askerim -30 derecede canını dişine takmış savaşıyor. Bunlar göbek atıyor. 

19 tane aslanımı toprağa vermişim herifler balo düzenliyor. Neyin kutlaması bu?  

Sonrada kalkıp Tr nin aydınlarıyız diyor. Utanın. Şerefsizler! 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    yok ak yok :/ duyarlılık yok :/
    hadi siyasi partiden olanları anlarım (anlarım derken mücadele,çatışma yaşamamış adamlar,yoksa savunduğumdan değil) da emniyet müdürü ne bk yapıyo orda onu anlamış  değilim.onun anlaması lazım,ama o da yok.
    asker operasyondayken eğlenene de,kendi maaşına zam yapmak için didinene de yazıklaro lsun,ne diyelim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

her milletvekili ülkenin  bir aydınıdır demek yanlış. sonucta kamer genc te bir milletvekili. oradakilerin bence hicbiri aydın statusune giremez. okudugu kitapların uzmanlık alanı oldugu konuların sayısı toplasan 4 ü gecmez. yani böyle birşey yapmaları kendilerinden beklenen hareketler. kenan dogulu her fırsatta onuncu yıl marsını bas bas pop havasında söyleyen bir santcı askere gitmemek icin her yolu mübah görmüş kendisine.vatan millet sakarya nidalarını her fırsatta atarlar ama iş sadece lafta kalır onlar için. ya ben bunlara insan bile demiyorum. bırak aydın olarak görmeyi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı:
    -----------------------------

her milletvekili ülkenin  bir aydınıdır demek yanlış. sonucta kamer genc te bir milletvekili. oradakilerin bence hicbiri aydın statusune giremez. okudugu kitapların uzmanlık alanı oldugu konuların sayısı toplasan 4 ü gecmez. yani böyle birşey yapmaları kendilerinden beklenen hareketler. kenan dogulu her fırsatta onuncu yıl marsını bas bas pop havasında söyleyen bir santcı askere gitmemek icin her yolu mübah görmüş kendisine.vatan millet sakarya nidalarını her fırsatta atarlar ama iş sadece lafta kalır onlar için. ya ben bunlara insan bile demiyorum. bırak aydın olarak görmeyi.

demek istediğim şey bu şerefsizlere sorsan Trnin geleceğidir bunlar.

Sadece bir şey söyleyecem.

Newyork dünyanın gökdelenler şehridir. Çok sayıda yüksek katlı bina var. Yüzyılın başında inşaa edilmeye başlandı bu çok katlı binalar. O günlerde tabi

şimdiki gibi güvenlik önlemleri teknoloji arayamazsınız. İşçilerin bizzat yülerce metre yükseğe tedbirsice çıktığını gözünüzün önüne getirin.

Şimdi Newyorku inşa eden paramıdır, güçmüdür, ilerici düşüncemidir yoksa o işçilerin gayretlerimidir? 

Burdan yola çıkarak bu tip insanlara gücü verenler kalkıp onlarla göbek atanlardır. Beraber yedik içtik gel beraber oynayaktır hadise. 

Ben bir tane türk göremiyorum orada.  

Bu tip insanlara halk teveccühü olmazsa bu tip insanlarda olmaz. Örnekte anlatmak istediğim hadise budur. Biraz üstü kapaklı oldu ama idare edin. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Bunlar Aydın mı acaba? Burda aydınlık tek bişi var o da kameranın flaşı :l

Ayrıca Nerde Kenan Dogulu ve/veya Serdar Ortaç denen dallamalar orda böle dangalaklıklar... Her Fırsatta 10. Yıl marşı

sonra çevir gazı yanmasın... Emniyet Müdürü de Girişimci iş arkadaşlarıyla Göbek atsın :l 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    kardeşim hayat devam ediyor zamanı gelince bende askere gidicem şimdi hayatımı yaşıyorum herkez böyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    TugrulBaba bunu yazdı:

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=302752

Benim askerim -30 derecede canını dişine takmış savaşıyor. Bunlar göbek atıyor.

19 tane aslanımı toprağa vermişim herifler balo düzenliyor. Neyin kutlaması bu?

Sonrada kalkıp Tr nin aydınlarıyız diyor. Utanın. Şerefsizler!

Baba süpersin :) Bülent ersoyun dediğinide duymuşsundur :) Bunlar çık zeki olduklarını sanıyorlar sor bakalım ekmek kaç kuruy bile biliyormu :) 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2986 Toplam Mesaj: 7