Turkojan Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    selam millet. turkojan kullanmaya debelendim statik ip adresi almaya calistim no-ip den ama server editledigimizde dns adresi kismina neyi yazacagiz kalakaldim videosunu felanda izledim es gecmis o kismini benim dsn oli.no-ip.info bunu mu yazacagim yoksa nip nin program acildiginda altta bi ip numarasi yaziyor onu mu yazacagim. serveri bi iki kisiye yedirdim ama sistemi aktif ettigimde program serveri görmedi. yardimci olan arkadaslara simdiden tsk

choosing my confessions...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca ip ni yazarsanne manası kaldıki? noip'nin noipden aldığın domaini yazacaksın.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    domaini yazdim! gene calismadi a.q.! aktif ettigimde görmüyo liste bombos.. 2 arkadas cafede denedik simdi ben server olusturup no-ip mi actim.. serveri msn üstünden yolladim ona actirdim sora serveri gene aktif ettim gene gormedi. annamadim ki?? :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    yok anasini satiim görmüo. program orginal belli. kisiye ozel server olusturuyo. serveri yedigindede makinayi prorat gibi diger trojanlar gibi skip atmiyor..
    3 ayar gerekli serverayari noip ayari bide modem port acma ayari diyor. modem port acma ayari hakkinda bi halt edemedim cafeden girip durdugum icin. server editledim statik ip yi alip programi calistirdim ama yok görmüyo a.q.!!!!!!!!!!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    Açık olması gereken portlar :
    15963,5742,5743,5744,5745

yok abi kafayi yicem..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Palulu
    Palulu's avatar
    Erkek
    Bnede bayağı uğraştım ama olmadı kendi makinamda deniyorum oluyor ama başka bir pc ye bağlanmıyor. Yalnız benim makina direk nete çıkmıyor ağdayım yani ondan olabilir diye düşünüyorum

Beklenen Gün Gelecekse Çekilen Çile Kuıtsaldır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yabaan
    yabaan's avatar
    Erkek
    jakcal kardes ben 4 gundur uğrasıyom yok olu yok yapan nası yapıyo anlamıyom yaaa :(
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpookyDream
    SpookyDream's avatar
    Erkek
    ben denedim hiçbirşey yapamadım.bunun üzerine prorata geçtim.şimdi çok rahatım.istediğim herşeyi yapabiliyorum karşı pcde
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JaCKaL
    JaCKaL's avatar
    Erkek
    yaff bende kullandim prorati kendisi zaten trojan meredin
    ayrica yolladigin PC deki prorat server kendini okadar cok kopyaliyi ki resmen azina miciyo PC nin.. görbak senin girdigin o proratli PC 1 aya kalmaz göcer. uzun süreli izleme olaylarinda prorat 0 bence..
    boyle bile olmasa prorat 0..

Toplam Hit: 1861 Toplam Mesaj: 9