Türkojan"Da Exe Nerde?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oyyuncuu
    oyyuncuu's avatar
    Erkek
    arkadaşlar Türkojanda serverı kurdum ama serverı bulamıyorum.Masaüstünü sectiğim halde:S
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    eger antivir varsa turkojanın exesini siliyo direk öbür dosyalar duruyo ama aynısı bendede oluyodu

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

C:/Program Files/Turkojan dizinine bak bir de?

ya da sil programi antiviri devre dışı bırak tekrar kur.ama bu defa da olusturdugun editorlerin hata verme olasılıgı yuksek olur. farklı bir dizine kurmayı denersin oyle olursa.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TORN
    TORN's avatar
    Erkek
    Yaw müridler ben serverı da kuramadım daha doğrusu bu turkojanı temelli anlamadım...Biri yardım etse?

Eger o an güneş yoksa dünyanda.Cama nefesınle buğu yapıp güneş çizmelisin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    oyyuncuu bunu yazdı:
    -----------------------------
    arkadaşlar Türkojanda serverı kurdum ama serverı bulamıyorum.Masaüstünü sectiğim halde:S

-----------------------------

eğer turkojanın ücretsiz versiyonunu kullanıyorsan oluşturdugun anda antivirüsün otomatik olarak siliyordur..

server oluştururken şuna da dikkat et dosya adına mesela deneme yazıp kaydedeceksen deneme.exe olarak kaydet..

ayrıca serveri denemek için kendinde açtıysan da göremezsin..

edit: unuttum çok önemli detayı birde turkojanın dosyalarının içinde join.dll dosyası var bununla aynı yere kaydetmen gerekiyor serveri..

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    Turkojanı sürekli kullanıyorum suan acsam en az 6-7 kisi acık :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ev lerden kaçırsak birde :S

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xpryz7
    Xpryz7's avatar
    Erkek

Merhaba;

Eğer bilgisayarınızda bir güvenlik programı veya antivirüs programı varsa kaldırın ve öyle server oluşturmayı deneyin...

Daha detaylı bilgi için ; http://www.turkojan.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz...

Saygılar... 

Xpryz7@hotmail.com
Toplam Hit: 2107 Toplam Mesaj: 8