Turksat Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narut_m
    narut_m's avatar
    Erkek
    herkese selam..bugun uydu alıcıyla biraz ugraşıyordum..yanlışlıkla turksat 1c silindi ne yapmam gerekir..nasıl duzeltebilirm durumu..model sunny..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bokee
    Bokee's avatar
    Erkek
    Öncelikle alacaksın Kutusuna koyacaksın Sonra dooru bi televizyoncuya yada uyducuya götüreceyn orada bir format attıracan 20 ytl ye 1 saat içinde işte bitti gittisana (DipNot: Bendede aynı marka var Sunny 7010 türksatın içindekileri silmiştim internetten indirip print yaptım hepsini teker teker yazdım frekansların ama S!k gibi oldu sonra sinirlendim gittim yaptırdım)

2.Dipnot: Uyducuya götürürken yanında kumandasınıda götürmeyi unutma
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narut_m
    narut_m's avatar
    Erkek
    başka bi şekilde olmuyomu..bişey bulamazmıyım biyerden bi kendim deneyeyim olmazsa dediğin olacak..denemekte yarar var deilmi...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    uydu alıcısının menüsündne fabrika ayarlarına geri döndürmeyi dene bir nevi reset at düzelmesi lazım ama yine düzelmesse ya arkadaşın dedii gibi gitcen 20 milyona krallar gibi yaptırcan yada uğraşıcan ara kabloyla filan bağlayıp güncel paketlerini yüklicen vs vs :D .. 20 milyon koymaz sanırım git ver yapsınlar yav ..

:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narut_m
    narut_m's avatar
    Erkek
    ne yapalım o zaman... dediğiniz gibi olacak artık..saolun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    hayır bbe ya ne 20 ytl si a.q. bak şimdi sen ilk baştaki uydu yerlerini mi sildin yani hotbird turksat1c eurosat filan tutup onlardan turksat yazanı mı sildin buna cevap ver adım adım anlatırım sana

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asabi53
    asabi53's avatar
    Erkek
    SEN BAKMA ONLARA ARKADAŞ ORADA YENİ UYDU KUR DEMİYOMU SADECE İSMİNİ GİRİYON OKADAR BUNUN İÇİN YİRMİ MİLYON VERMEYE NE GEREK VAR BEN VESTEL BAYİDE KURULUM İÇİN ÇALIŞMIŞTIM
Toplam Hit: 882 Toplam Mesaj: 7