folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Türktelekom Bayilerinden İnternete Girebilirmiyiz|Giremezmiyiz

Türktelekom Bayilerinden İnternete Girebilirmiyiz|Giremezmiyiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gorkem44
    gorkem44's avatar
    Erkek

şimdi sadece kendi sunucularına girilebiliyor fatura matura cart curt işleri için bu makinelerden internete bağlanmak mümkünmü

bu arada türktelekomla yakından uzaktan ilişkim yok arkadaş orda çalışıyor :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Vpne bağlı o makinalar, makinanın vpnini kapatırsan aynı zamandada nete bağlı, girersin o zaman...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gorkem44
    gorkem44's avatar
    Erkek
    saol üstat biraz uğraşayım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek
    çoğu bayiler bizi arıyorlar net çalışmıyor diye vpn hepsi kullanmıyor olabilir çünkü kendi hesap bilgileri war web adrestende ulaşıyor olabilirler.Belki çift bilgisayarda kullanıyor olabilirler.ama normal adsl kullanıyorlar.

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
Toplam Hit: 1724 Toplam Mesaj: 4