folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tütün Sarma Sigara

Tütün Sarma Sigara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

hocalar, malborosundan parlamentine vs . ( şu an camel içiyorum ) hepsi çok kötü geliyor. zaten ağır enfeksiyon geçirdikten sonra sigara zevkimde kalmadı pek. arap kağıdı filtreyle genelde sararak içiyorum.

az sigara içtiğim için bari güzel tütün içeyim diyorum.

Yabancı  tütün orjinal bulabileceğim( golden vs hiç denemedim bu tütünleri ) , sizin güvenle aldığınız yer var mıdır ?

ReyiZ tarafından 25/Şub/23 13:44 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    numune
    numune's avatar
    Erkek

Ünideyken bir arkadaş denemelik bir şey yapmıştı golden vişneli ile başka bir aromalı tütünü karıştırıp yapmıştı. O günden beri o sigaradan daha iyi bir sigara içmedim yaklaşık 10 sene oldu

Götüyle inatlaşan donuna sıçar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    numune bunu yazdı

Ünideyken bir arkadaş denemelik bir şey yapmıştı golden vişneli ile başka bir aromalı tütünü karıştırıp yapmıştı. O günden beri o sigaradan daha iyi bir sigara içmedim yaklaşık 10 sene oldu

hocam hiç denemedim artık keyfine içmek istiyorum az içiyorum zaten, tabiki bir kaç sitede gördüm, yorumlarda da orjinal falan diyor ama, ne bileyim buradaki hocalara sormak en mantıklısı geliyor. fikir almak açısından 

ReyiZ tarafından 25/Şub/23 14:25 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FrodoTheYuzuksuz
    FrodoTheYuzuksuz's avatar
    Erkek

Hocam yabancı değil ama Bitlis tütününü öneririm, neredeyse her içimden tütün bulunuyor. Babamın numarasını vereyim sizlere, bir görüşün isterseniz.

Yaşar Geldegül: +90 533 745 82 25

Acı Çekene Saygı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

hocam senin ilacın george karelias. hafif, lezzetli, içimi keyifli, kokusu rahatsız edici değil. kesinlikle orjinal arap çarşafı+ocb filtre kombiniyle içmelisin tam lezzet ve performans için. 5 6 yıldır kullanıyorum. bodrumda yaşadığım için temin edebiliyorum teknelerden falan ama diğer illerde temini çok zor, genelde replika satıyorlar ayırt da edilmiyor dışarıdan.

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

FrodoTheYuzuksuz

hocam sağolasın ama benim içeceğim örneğin haftada 50gramlık vs olduğu için değmez aramaya.

numune 

evet hocam o tarz düşünüyorum bende dediğiniz gibi temin etmek sıkıntı. keyfine içelim diyoruz mk kodumun ülkesinde onu bile rahat yapamıyoruz 

Toplam Hit: 569 Toplam Mesaj: 6
sigara tütün zıkkım içiyoruz