TV İçin Kablolu/Kablosuz Kulaklık Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Evde, ofiste LG TV (4K & FHD) kullanıyorum. 

Genelde sürükleyici dizileri, filmleri son ses izliyorum (4K için Harman Kordon). 

Bir ara çevreyi rahatsız etmemek için kulaklık fikri oluştu aklımda.

Harman Kordon kolonlar gibi ses verebilen kulaklık var mı merak ettim. Hani 100% performans verebilecek, kolondan (?) aşağı kalmayacak şekilde. 

Tabii kablosuz olursa daha iyi olur. Ancak TV'ye kablosuz nasıl bağlanır emin değilim. Bluetooth desteği muhtemelen yoktur TV'nin. 

Bu şekilde kullanan, memnun olan varsa buyursun beni de aydınlatsın :)

Özet: Kulaklık almak istiyorum. Ne alayım?

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpBTN
    AlpBTN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Deneyerek alman daha faydalı olacaktır. çunku alacağın kulaklık 250tlden aşağı olmayacak anlattığına göre. Denemeden bilemezsin 
    7bin tlye kulaklık var(Sennheiser) 

AlpBTN tarafından 09/Ağu/17 10:28 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    AlpBTN bunu yazdı

Deneyerek alman daha faydalı olacaktır. çunku alacağın kulaklık 250tlden aşağı olmayacak anlattığına göre. Denemeden bilemezsin 
    Sennheiser Hd 800 S High-End Kulaklık

7bin tl ??

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlpBTN
    AlpBTN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam işte 7tl de var 7b tl de var

Bende ASONIC AK-55 var. ses kalitesinden memnunum ancak arkadaş 4K Harman Kordon demiş. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Yakın zamanda ucuza 7.1 kanal kulaklık falan araştırdığımda öğrendim ki bir çok 7.1 ler sadece sanal kanallıymış yani 500 tl lik kulaklıkta 7 kanal yok sanal olarak sesi kısa arttıra sağa sola vere vere sana efektleri veriyormuş.

Gerçek 7 kanal asus un vardı içinde gerçekten sağda solda 7 tane ayrı hoparlör var ve sana gerçekten bu sesi veriyor.

Tabi ben naptım o fiyatlara çıkamayacağım için 100 tl lik sades marka kulaklık (mouse hediyeliydi) aldım. Mouse hırt ama kulaklık iş görüyor titreşimli falan keyifli yani :)

Anıl
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı

Yakın zamanda ucuza 7.1 kanal kulaklık falan araştırdığımda öğrendim ki bir çok 7.1 ler sadece sanal kanallıymış yani 500 tl lik kulaklıkta 7 kanal yok sanal olarak sesi kısa arttıra sağa sola vere vere sana efektleri veriyormuş.

Gerçek 7 kanal asus un vardı içinde gerçekten sağda solda 7 tane ayrı hoparlör var ve sana gerçekten bu sesi veriyor.

Tabi ben naptım o fiyatlara çıkamayacağım için 100 tl lik sades marka kulaklık (mouse hediyeliydi) aldım. Mouse hırt ama kulaklık iş görüyor titreşimli falan keyifli yani :)

Asus'un hangi modeli?

‎‎‎
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    TiThousand bunu yazdı
    oinomaos bunu yazdı

Asus'un hangi modeli?

http://www.hepsiburada.com/asus-strix-7-1-oyuncu-kulakustu-kulaklik-p-BD803703

Anıl
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam bütçeni yaz ona göre birkaç model önereyim.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

Kalitesini bilmem ama bugün  Carrefourada bunu görmüştüm kablosuzmuş 4 saate kadar dayaniyormuş.

19.99 TL

Edit: bu sadece telefonlar için olabilir belki bilemedim. 

edit2: bluetooth bağlantılıymış

cann tarafından 09/Ağu/17 22:50 tarihinde düzenlenmiştir

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serhat8102
    serhat8102's avatar
    Erkek

bende ear force x12 var

gerçi xbox kulaklığı ama neyse :D

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Sanırım TV'de Bluetooth yok. Eğer düşündüğüm gibi olursa kulaklık işi böylelikle çözülür. TV'nin USB portundan takılan bir Bluetooth alsak, böylelikle TV'ye Bluetooth özelliği kazandırabilir miyiz?

Şu linkleri paylaştığım siteden almayı düşünüyorum ama kafam karmaşık.

3 ürünün birbirinden farkı ne?

https://m.fasttech.com/p/8340400

https://m.fasttech.com/p/8331800

https://m.fasttech.com/p/8124700

TiThousand tarafından 10/Ağu/17 12:09 tarihinde düzenlenmiştir

‎‎‎
Toplam Hit: 1466 Toplam Mesaj: 11
film sinema kulaklık kablosuz televizyon bass harman kordon