Tv Programımız İçin Proje Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

proje sunacağız bir tv kanalına yarın. ulusal yayın yapan daha çok dini içerikli yayın yapan bir kanal. hepimizin çok yakından bildiği bir kanal. ancak program başlayana kadar ismini veremeyeceğim malesef.

program içeriğiyle ilgili olarak bizim aklımızda olan; konuklar ve saz ekibi eşliğinde  muhabbet içerikli birşeyler yapmak.

henüz net bir içerik oluşturmuş değiliz. buradan ilginç fikirler çıkacağını düşünüyorum. bunun  için paylaşmak istiyorum sizlerle.projeye katacağınız bir fikir varsa bunları bekliyorum.

Romedir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

iclal tarzı veya şebnem kısaparmak tarzı bişeyse kii öyle olur

lafa gerek yokki bir şiir az muhabbet,bir ilahi veya halk müziği muhabbet, arada Vtr'ler sokaktan röportajlar

yine muhabbet tabi arada reklamda olucak
    hayırlı uğurlu olsun bekliyoz

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

teşekkür ediyorum. anlattığın içerik klasiktir türkiyede zaten. bizim biraz o kalıbın dışına çıkmamız lazım. sokak röportajları yaklaşım olarak güzel. mekan konusunda fikirlerinizi merak ediyorum.

Romedir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

yarın proje sunacaksın bugün değişiklik mi yapacaksın ilginç :)

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

istediğim fikir,eleştiri değil yazıyı tam anlayamadın galiba. konuma katkı yapabileceğini zannetmiyorum. katkı yapabileceğin konularla ilgilenmeni tavsiye ederim.

teklife küçük şeyler eklemek zor bir iş değil. küçük bir dosyadan oluşuyor nihayetinde teklif.

Romedir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

Evet katkı yapamayacağım kesin zatende ki bu kesinlikle benden kaynaklanmıyor, senin teklif dediğin şeyden profesyonel anlamda benim anladığım farklı mesele oradan kaynaklı sanırım. 

tahribat.com a can feda
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Takvimlerde olur ya hani o günkü dini olaylarla ilgili hergün farklı bilgiler yazar. Bugün bu olay oldu, bugün şu doğdu gibisinden. O olaylar/kişiler hakkında bilgiler sıkıştırabilirsiniz araya.

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gozkopat
    gozkopat's avatar
    Erkek

hiç kendını kasma hocam ne yapsan tutar o tarz kanallarda

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/61504/ikbal-gurpinar-sevinci-allahuekber-wuhuuuu

Kolera Açık Hava Üniversitesi Sexoloji Profesörüyüm : "Efenim manita seni seviyorum evlenelim ayakları yaparsa önce yüz mumluk ampüle yarım metre mesafeden bakın.Sonra gözlerinizi ampülden ayırıp manitanın gözlerinin içine dikin,eğer hala cıvırın gözlerini görüyorsanız onunla hemen evlenin..."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rome
    rome's avatar
    Erkek

gozkopat bunu yazdı:
    -----------------------------

hiç kendını kasma hocam ne yapsan tutar o tarz kanallarda

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/61504/ikbal-gurpinar-sevinci-allahuekber-wuhuuuu

-----------------------------
    haklısın. biz biraz kanalın da kalıplarını kırma adına birşeyler planladık. yoksa piyasada oyle basit işler dönüyor ki... bu gelenekselliğin dışında yapılan iş sayısı cok az. turkiyede her alanda değişim var. tv piyasası da bu değişimden nasibini alıyor bizim gibi düşünenlerin de katkısıyla.

yeni kanalımızın verdiği heyecan var,koşturmaca var. girip cevap yazamadım yazanlara konuya ilgililere, pm yoluyla  paylaşımlarını bildiren arkadaşlara. işe rütuş yapmamızı gerektirecek paylaşımlar olmasa da birşeyler paylaşmış olduk :) teşekkürler.

Romedir
Toplam Hit: 1155 Toplam Mesaj: 9