folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Twitter Oto Takip Fw Bot

Twitter Oto Takip Fw Bot

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, elinde twitter için otomatik takip atacak fv, beğeni gönderen bir bot veya akıl verecek birileri varmıdır ? bilgi verirse sevinirim.

alektamovikmovik
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

veya akıl verecek birileri varmıdır? şu kısıma cevap vereyim :)

https://tweetdeck.twitter.com/

hemen hemen herkes biliyordur sanırım bu kısmı.. 1 adet site harici ana hesap açıyoruz (gmail, hotmail v.s.) Siteniz varsa ilk etapta 20-30 kadar mail hesabı açıp (mesela abc@wordros.com, def@wordros.com böyle uzar gider liste) bu açtığın maillere twitter hesabı açıp onaylıyoruz sağda solda milleti rastgele takip ediyoruz tabi ki hesaplar paylaştığın attığın tweetler misafirlere açık olacak ve yukarıdaki siteye ana hesapla giriş yapıp diğer fazladan açtığın hesapları bu hesaba bağlıyoruz. Siteniz yoksa mail ile çoğaltacaksınız. chrome gizli gezinti kısmından yukarıdaki siteye girerek günlük 1-3 saatlik aralıklarla tag dahil sıra sıra hesaplardan tweet atıp hepsini birbirine retweet ve beğeni yapıyoruz. Bu şekilde takip kasarak, beğeni, fv kasabilirsiniz.. Zaten yukarıdaki siteye girince sütun sütun şeklinde hesaplar görünüyor birden fazla hesapları farklı ip numaralardan yönetmektense bu şekilde tek hesaptan yönetebiliyorsunuz sıkıntısız..

Not: bir defaya mahsus ne kadar hesap açarsan aç aynı ip numaradan onaylamamalısın yoksa twitter telefon doğrulama şeysi devreye giriyor. mesela; ana hesabı açtın onayladın sonra çerezleri sileceksin ip numaranı değiştireceksin ikinci abc ile maile geçeceksin twitter hesabı açıp onaylayacaksın sonra çerezleri sileceksin .... bu şekilde sistemi oturtabilirsen sıkıntısız hesapları büyütebilirsin.

Ben bu kadar uğraşamam dersen o zaman takipçi satan arkadaşlardan talep edeceksin hocam.. :) kolay gelsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

veya akıl verecek birileri varmıdır? şu kısıma cevap vereyim :)

https://tweetdeck.twitter.com/

hemen hemen herkes biliyordur sanırım bu kısmı.. 1 adet site harici ana hesap açıyoruz (gmail, hotmail v.s.) Siteniz varsa ilk etapta 20-30 kadar mail hesabı açıp (mesela abc@wordros.com, def@wordros.com böyle uzar gider liste) bu açtığın maillere twitter hesabı açıp onaylıyoruz sağda solda milleti rastgele takip ediyoruz tabi ki hesaplar paylaştığın attığın tweetler misafirlere açık olacak ve yukarıdaki siteye ana hesapla giriş yapıp diğer fazladan açtığın hesapları bu hesaba bağlıyoruz. Siteniz yoksa mail ile çoğaltacaksınız. chrome gizli gezinti kısmından yukarıdaki siteye girerek günlük 1-3 saatlik aralıklarla tag dahil sıra sıra hesaplardan tweet atıp hepsini birbirine retweet ve beğeni yapıyoruz. Bu şekilde takip kasarak, beğeni, fv kasabilirsiniz.. Zaten yukarıdaki siteye girince sütun sütun şeklinde hesaplar görünüyor birden fazla hesapları farklı ip numaralardan yönetmektense bu şekilde tek hesaptan yönetebiliyorsunuz sıkıntısız..

Not: bir defaya mahsus ne kadar hesap açarsan aç aynı ip numaradan onaylamamalısın yoksa twitter telefon doğrulama şeysi devreye giriyor. mesela; ana hesabı açtın onayladın sonra çerezleri sileceksin ip numaranı değiştireceksin ikinci abc ile maile geçeceksin twitter hesabı açıp onaylayacaksın sonra çerezleri sileceksin .... bu şekilde sistemi oturtabilirsen sıkıntısız hesapları büyütebilirsin.

Ben bu kadar uğraşamam dersen o zaman takipçi satan arkadaşlardan talep edeceksin hocam.. :) kolay gelsin.

Ben tek bir hesabı büyütmeyi planlıyorum. Takipçi satanlardan alınan takipçilerin görüntüden başka bir işe yaradığı yok ne yazıkki. O yüzden otomatik takipte olan birşey peşindeyim. teşekkür ederim bilgilendirmen için.

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Kendim için yazdığım bir bot var hocam düşünürseniz satayım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı

Kendim için yazdığım bir bot var hocam düşünürseniz satayım.

Pm attım.

alektamovikmovik
Toplam Hit: 1514 Toplam Mesaj: 5
bot twitter takip takip oto fv