folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Ubisoft Kullanılmış Kod İbneliği

Ubisoft Kullanılmış Kod İbneliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    battt
    battt's avatar
    Erkek

6 aralıkta d&rdan 10 liraya buldum diye asassins creed brotherhood aldım bugün kurdum ama içindeki kodun kullanılmış olduğunu gördüm.Ubisofta mail attım ürünü iade et dediler.Benim aklıma takılan bu ürünü alalı iki hafta geçti iade için götürsem zorluk cıkarırlarmı cıkarırlarsa ne yapmam gerekir 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

ben bundan 4-5 sene öncesinde wow cd si almaya dnr a gitmiştim gittim aldım cd yi tabi bilmiyorm o sıralar 1. cdsini alıcam dedim herif gitmiş bana 2yi vermiş neyse eve gittim falan cd yi actım tak hata 1. cd gerekiyor. gittim tekrar taa bakırköye dedim böyle böyle kendi satış elemanınızın hatası adamlar bana müdürü bekle dedi. 2 saat boyunca müdürün keyfinin gelmesini bekledim sonunda teşrif etti lavuk aynı olayı bunada anlattım cd ye bakabilirmiyim dedi ve arkasındaki etiketi cıkartmışsın alamayız bunu geri dedi siktir olup gitti. tabi küfür ede ede çıktım. 

Sonuç: almazlar bro.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam almama diye bi dünya yok söke söke alırsın. Ubisofta mail at o kodun aktifleştirme tarihini veriyorlarmı diye. Eğer veriyorlarsa mail ile birlikte satın alma fişini de tuttur cd ye kafalarına at.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Alirlar. Kodu ubisoft destege yollayip kullanim tarihini kontrol ettirirler. Alim tarihinden onceyse yenilerler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alışveriş fişlerini saklamak gerek.

Bu fiş ile geri alabileceğini düşünüyorum. aktiflestirme tarihine bakmak için.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı

ben bundan 4-5 sene öncesinde wow cd si almaya dnr a gitmiştim gittim aldım cd yi tabi bilmiyorm o sıralar 1. cdsini alıcam dedim herif gitmiş bana 2yi vermiş neyse eve gittim falan cd yi actım tak hata 1. cd gerekiyor. gittim tekrar taa bakırköye dedim böyle böyle kendi satış elemanınızın hatası adamlar bana müdürü bekle dedi. 2 saat boyunca müdürün keyfinin gelmesini bekledim sonunda teşrif etti lavuk aynı olayı bunada anlattım cd ye bakabilirmiyim dedi ve arkasındaki etiketi cıkartmışsın alamayız bunu geri dedi siktir olup gitti. tabi küfür ede ede çıktım. 

Sonuç: almazlar bro.

la cok bilmis.. yahudi bro'lugu mu bu almazlar malmazlar?

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

git almazlar ise almama sebebinizi yazili olarak alayim de. yazili veremeyiz derlese hemen bir kagida kendin yazili olarak anayasal bilgi edinme hakkima istinaden bunu talep ediyorum diye yazarak gorevliye ver {kameranin acisinda olduguna dikkat et yaninda da bir arkadas ile git}

sana yine vermezler ise o kisi ile beraber en yakin tuketici hakem heyetine git {bediye yakinlarinda oluyor} onlar sana bir belge verip mahkeme zimbirtisina kadar gider olay. seve seve hevesli hevesli alirlar.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    battt
    battt's avatar
    Erkek

ubisofta yine mail atıp kodun kullanım tarihini istedim.dün d&r a da mail atmıştım hala cevap yok müşteri hizmetlerinimi aramalımıyım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

hocam bence geri verirsen oyunu geri alma :D crackli oyna brotherhoodu onun yerine ac4 ü al ooh miss

hem indirimde şu aralar

Converse giyen uzaylı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    battt
    battt's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

hocam bence geri verirsen oyunu geri alma :D crackli oyna brotherhoodu onun yerine ac4 ü al ooh miss

hem indirimde şu aralar

hocam 4 haric bütün ac serisini ikişer kere oynadım zaten. staj yapıyorum ilk maaşımdan 110 lira verip assassins creedin ilk 5 oyununu aldım kolleksiyon yapmak istediğim için.bilgisayarım kaldırsa 4üde alırdım ama beni aşıyor :D

Toplam Hit: 1497 Toplam Mesaj: 10