folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Uçak Bileti İndirim Kuponu Olan?

Uçak Bileti İndirim Kuponu Olan?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Elinde uçak bileti indirimi bulnan var mı ? 

Istanbul -> Elazığ şeklinde bir rota var bu rota için bir indirim kuponu vs olan var mı elinde ?

Tarih olarak 9 eylül- 11 Eylül arası

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

ucuzabilet.com buradan bak istersen burada hergün küçükde olsa indirim kuponları veriliyor.

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek

ucakbileti.com, promosyon kodu "yaz" hizmet bedelinde 80% indirim yapar. ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

aerobilet  4 5 güne bir kupon atıyor hacı bir iki gün daha bekle paslarım ben sana (:

otobüslede çekilmez amk o yol :D arkadaş 18 saatte gidiyordu.

bir ara ne güzel bora jet adanadan direk uçuş başlatmıştı allahsız gakkoşlar yüzünden iptal edildi seferler 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

aerobilet  4 5 güne bir kupon atıyor hacı bir iki gün daha bekle paslarım ben sana (:

otobüslede çekilmez amk o yol :D arkadaş 18 saatte gidiyordu.

bir ara ne güzel bora jet adanadan direk uçuş başlatmıştı allahsız gakkoşlar yüzünden iptal edildi seferler 

Ahaha komptum gülmekten ya :DD:D

Bilet fiyatları uçuk abi ... Bu nedir. ucuz ucakbileti.com 6-7 TL indirim yapıyor ama kendi karını da koyuyor üstüne

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

İndirimsiz uçak bileti alındı teşekkürler :/

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

4 eylül herhangi bir saatte öncelik ankara - ağrı, yoksa ankara-van 2 adet bilet lazım müritler.

indirimi olan bindirimi olmayan varsa PM bekliyorum. olmadı seve seve otobüsler gidicem 17 saat :F

Toplam Hit: 1012 Toplam Mesaj: 8
bilet