folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Ücreti Mukabilinde Mobil Uygulama

Ücreti Mukabilinde Mobil Uygulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

Arkadaşlar merhaba,

işim için bir uygulama yaptırmak istiyorum. Tasarım olarak çok sade 3 button olacak. Biz Kimiz, Hizmetlerimiz, Teklif al vb. maksimum bir buton daha olur.

teklif al adımın içinde de İsim soyisim, cep telefonu, Ürün Markası, Ürün modeli ve yine maksimum 1 alan daha olur. bu bilgilerin mail adresime otomatik düşmesini istiyorum. Ben arayarak detaylı bilgi vereceğim çünkü müşterime.

7/24 Destek al diye bir buton veya tuşla cebimden aranmak istiyorum.

Android ve Appstore da yayınlanmasını istiyorum. 

fiyatı nolur ne çıkar bize?

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Bütçeyi ve teslim süresini pm atarmısınız pm den talibim

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

İletişime geçebilirsiniz

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

uygulama fikri iyi fikir bence. ama çevreniz ile kısıtlı kalır.  yine de bol şans

KotomineKirei tarafından 30/Tem/17 23:57 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Son gün bütçe pm alabilir miyim

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1775 Toplam Mesaj: 5
mobil uygulama