Ücretli Fotoğraf İşleme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Elimde 9 adet kaya patlaması sonrası çekilen fotoğraflar var. Taş bloklarının araları teker teker çizilmesi gerekiyor. Örnek olarak;

Fotoğraf başına 10 lira ödemeyi düşünüyorum. İster paintte elinizle çizin, ister yazılım desteği kullanın. Detaylar için PM.

Not 1: Yukarıdaki örnek pek düzgün çizilemedi.

Not 2: Milimetrik bir çalışmaya gerek yok, yeter ki büyüklü küçüklü tüm bloklar çizilmiş olsa yeter.

Not 3: Wipfrag programı kullanan müritler varsa orada çizip analizini yapmaları karşılığı fotoğraf başına fiyatı arttırırım.

Düzenleme: 9 fotoğraftan 7 tane kaldı.

AlbayHardal tarafından 19/May/18 00:41 tarihinde düzenlenmiştir

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Hocam kac adet fotograf var ? Egerki cok cok fazla ise OpenCV yardimi ile belli bir icret karsiligi bu isi cozebiliriz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek
    x-t0xid bunu yazdı

Hocam kac adet fotograf var ? Egerki cok cok fazla ise OpenCV yardimi ile belli bir icret karsiligi bu isi cozebiliriz

9 adet var

They are as numerous as ants in the earth, as fish in the water, as birds in the air. They are timid, brave, ignorant, dominating and they are children.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

9 10 fotoğraflık bir işse photoshop daki hızlı seçim aracı işini görmez mi?

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlbayHardal
    AlbayHardal's avatar
    Erkek
    yawuz bunu yazdı

9 10 fotoğraflık bir işse photoshop daki hızlı seçim aracı işini görmez mi?

doğrusu her şey iş görür, bana sadece bloklar arası çizilmiş çizgiler lazım ki wipfrag'da işlem yaparken oluşturacağım ağ için kolaylık sağlasın. o yolları ben çizecek olsam photoshopta ya da başka bir programda 3 güne lazım olan işi bana 5 güne çıkarır.

yapacak arkadaş sadece beni biraz hızlandırmış olacak, o fotoğraflar üzerinden tekrar işlem yapmam gerekecek çünkü.

Toplam Hit: 1347 Toplam Mesaj: 5
fotoğraf ücretli işleme