folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Ücretli Web Sitesi Kodlama İşi Verilecek(Php)

Ücretli Web Sitesi Kodlama İşi Verilecek(Php)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    declorx
    declorx's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,
    -site üzerinde borsa, hisse senetleri ve emtia analiz grafikleri paylaşılacak,
    -üyelik sistemi olacak(üye olmayanların grafikleri 3 gün geç görmesi vb şeyler yapılabilecek)
    -yapılan paylaşımlar eş zamanlı olarak aynı anda facebook, instagram, twitter gibi hesaplarımızda yayınlanacak
    -son yapılan grafik paylaşımları ve eklenen haberler anasayfada görülecek, anasayfadan iç sayfaya tıklanınca yönlendirilecek

elimizde şuan hali hazırda kullandığımız bir web sitesi var, üzerine çalışılması gerekiyor. ancak gayrifaal durumda.  işe talip olan arkadaş sıfırdan hazır platform varsa bu tarz kullanabileceğimiz birşey oda olur. önemli şart açık kaynaklı olması, bu arkadaş canı sıkılıp kodlamayı bıraktığında veya yoğun olup iş yapmak istemediğinde başka bir programcı arkadaşla siteyi geliştirmeye devam edebilmeliyiz

ilgilenen arkadaşa elimizdeki web sitesinin linkini göndereyim, daha detaylı konuşuruz. 

declorx tarafından 11/Kas/17 09:19 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

@by_lord44

dcpromo tarafından 11/Kas/17 09:52 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    declorx
    declorx's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

@by_lord44

bu by_lord44 adlı kullanıcıya facebooktaki gibi özel bildirim mi gidecek yoksa bana bu adama mesaj at demeye mi çalışıyorsun :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    declorx bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

@by_lord44

bu by_lord44 adlı kullanıcıya facebooktaki gibi özel bildirim mi gidecek yoksa bana bu adama mesaj at demeye mi çalışıyorsun :) 

sitede online ise görürdü offline ise haberi olmaz bildirim olayı yok hocam :) Sen pm atabilirsin.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_lord44
    by_lord44's avatar
    Erkek

declorx  hocam  ilteris aslında anlatmak ıstedıgı sey  bır kac ay  once cok farklı bır  proje  uzerınde  calısıyordum ve  destek  almak ıstedıgım ve sorun yasadıgım bı konu nedenıyle  Senı  dırek  adres gosterdı  :D  uzun zamandır  gıremıyorum   yenı gordum bu aralar ısden gucten fırsat  bulamıyorum   ama yınede teşekur  ederım 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek
    declorx bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar,
    -site üzerinde borsa, hisse senetleri ve emtia analiz grafikleri paylaşılacak,
    -üyelik sistemi olacak(üye olmayanların grafikleri 3 gün geç görmesi vb şeyler yapılabilecek)
    -yapılan paylaşımlar eş zamanlı olarak aynı anda facebook, instagram, twitter gibi hesaplarımızda yayınlanacak
    -son yapılan grafik paylaşımları ve eklenen haberler anasayfada görülecek, anasayfadan iç sayfaya tıklanınca yönlendirilecek

elimizde şuan hali hazırda kullandığımız bir web sitesi var, üzerine çalışılması gerekiyor. ancak gayrifaal durumda.  işe talip olan arkadaş sıfırdan hazır platform varsa bu tarz kullanabileceğimiz birşey oda olur. önemli şart açık kaynaklı olması, bu arkadaş canı sıkılıp kodlamayı bıraktığında veya yoğun olup iş yapmak istemediğinde başka bir programcı arkadaşla siteyi geliştirmeye devam edebilmeliyiz

ilgilenen arkadaşa elimizdeki web sitesinin linkini göndereyim, daha detaylı konuşuruz. 

Halihazırda çalışan bir sisteme düzenleme mi istiyosunuz, yoksa sıfırdan mı yapılıcak ? Eğer sıfırdan yapılıcaksa php olması şart mı ? .NET olabilir mi ? Süre ne kadar ? Pm ile detayları alabilir miyim ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    x-t0xid
    x-t0xid's avatar
    Erkek

Neden PHP ? Borsa hisse senetleri grafikler vs. önerim daha yüksek performanslı bir dil ile çalışmanız.

Toplam Hit: 1161 Toplam Mesaj: 7
web sayfası ücretli