Ücretsiz Radyo Host Sağlayacak Birisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ücretsiz radyo hosta ihtiyacım var verebilecek birileri varmı?

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delymanyak
    delymanyak's avatar
    Erkek
    www.flatcast.com bedava radio host veriyor ama maskimum 8 kullanıcı bağlanabiliyor diye bişey duymuştum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murathan
    murathan's avatar
    Erkek
    hayır kardes.flatcast.com ucretsiz veriyor ama en fazla 8 kişinin baglanması felan hikaye.tanıdıklarım var radyo flatcast yayını yapıyor.bazen 20 nin uzerinde online kii oluyor ama su ana kadar bişey olmadıgın soyledi.gayet de guzel yayın yapıyor.tavsiye ederim yane.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

delymanyak bunu yazdı:
    -----------------------------
    www.flatcast.com bedava radio host veriyor ama maskimum 8 kullanıcı bağlanabiliyor diye bişey duymuştum
    -----------------------------

arkadaşım ücretsiz hostlatla ilgili bilgim var ama onlar benim işimi görmez benim istediğm bana bu hizmeti ücretsiz verecek birisi zaten öle çok fazla bişey istemiyorum aynı anda en fazla online olacak kullanıcı 10 deneme amaçlı koyacam bu radyoyu siteye tutarsa paralı alacam.

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
Toplam Hit: 1781 Toplam Mesaj: 4