Ucuz Yurt Dışı Anonim Hosting /Domain

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Abiler ablalar selam

Bir is icin hosting ve domain almam lazim ama Yurt dışı olacak ve log falan tutmasın. Legal sıkıntılar olursa götümde patlamasın. 

Google dan bulduklarım genelde ucuk fiyatli dolar yüzünden. Bildiğiniz ucuz var mi? 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

Abiler ablalar selam

Bir is icin hosting ve domain almam lazim ama Yurt dışı olacak ve log falan tutmasın. Legal sıkıntılar olursa götümde patlamasın. 

Google dan bulduklarım genelde ucuk fiyatli dolar yüzünden. Bildiğiniz ucuz var mi? 

hem offshore domain-hosting  arıyorsun hemde birşey olursa içimde patlamasın diyorsun :))

bu işlerde şu sözü asla unutma

"ucuz etin yahnisi yavan olur"

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    KaptaN bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı

Abiler ablalar selam

hem offshore domain-hosting  arıyorsun hemde birşey olursa içimde patlamasın diyorsun :))

bu işlerde şu sözü asla unutma

"ucuz etin yahnisi yavan olur"

Haci mesela zamanında bitane adam vardı bu herif leasewebden bayilik almış, bundan hosting sunucu falan aliyodum ucuza. Bayi o olduğu için şikayetleri ona gidiyo, o da siklemiyodu. Spammi yapmadım adult sitemi açmadım her şeyi yaptım bişey olmadı. Burdan bi muridin cinsel sağlık ürünleri sitesini de hostlamistik adamla. 

Şimdi bakıyorum aylık uc dolar, yillik kirk. O kadar param olsa tövbe eder namaza başlarım zaten 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
Toplam Hit: 873 Toplam Mesaj: 3
anonim hosting