Ünitersite (Aöf) Ve Muafiyet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Aöf 2. üniversite tercihi yapacağıım.

İngilizce 1-2, Türk Dili 1-2 ve Inkılap tarihi 1-2'den muaf olabiliyorum. İngilizce konusunda kendime güveniyorum, diğerlerinden de yüksek aladcağıma inanıyorum. Bunları muaf yapmamın veya alıp 90-100 arası puan almamın diploma notunda etkisi olur mu? Yoksa muaf yapmam daha mı iyi?

enjoy i'm vaccinated
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

Daha önce aldığınız not ne ise o şekilde muaf ederler. Eğer daha yüksek not alırım diyorsanız muafiyet için başvurmayın bence.

goo.gl/qBNZmW
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek

b;z;m okulda da ayni muhabbet var muaf gecince direk aa sayiliyor demislerdi donem notuna da etki etmiyorlarmis ama bizim bolum tip farklilik olur mu bilemem 

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    Khan23 bunu yazdı

b;z;m okulda da ayni muhabbet var muaf gecince direk aa sayiliyor demislerdi donem notuna da etki etmiyorlarmis ama bizim bolum tip farklilik olur mu bilemem 

Öyle olmaz. Daha önce aldığınız derslerde notunuz ne ise o şekilde muaf edilir. Transkripte de ortalamalarınıza da etki eder.

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Nette baktım o kadar kafa karışıklığı var ki bu konuda. En son az önce anasını avradını dedim isyan ettim parayı yatırıp muaf da olmadım bitirdim kaydı.

enjoy i'm vaccinated
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khan23
    Khan23's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    Khan23 bunu yazdı

Öyle olmaz. Daha önce aldığınız derslerde notunuz ne ise o şekilde muaf edilir. Transkripte de ortalamalarınıza da etki eder.

bilemiyorum abi bize soylenen sadece dersleri vermemiz gerektigi ortalamamiza da etki etmiyormus. 6 yil icinde vermemiz sart sadece mezun olmamaiz icin gerekli

We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

muaf ol geç uğraşma. hadi ingilizcen çok iyidir 100 alırım diyorsundur anlarım da ötekilerden kesinlikle muaf ol.

ezber dersler 

He is finding himself.
Toplam Hit: 841 Toplam Mesaj: 7
aöf