folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Unity Windowsphone A Build Alabilen Varmı

Unity Windowsphone A Build Alabilen Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

Soru acık arkadaslar butun platformlara alabılıyorum ama windows phone a alamıyorum acil almam lazım yardımcı olabilecek varsa cok sevınırım

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek

konu uplanmış olsun.

bu linkteki ilan senin sanırım hocam?

https://armut.com/hesap/teklifver_2532304

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uğraştığına değmez hocam. Microsoft bu sene sonu itibariyle Windows Phone 8.1 desteğini kesiyor. Markete bile giremeyecek muhtemelen. Windows Mobile 10 için yol haritası belirsiz. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

aynen hocam ya banada mantıksız geliyor ama proje yarın teslim edilcek tutturdular windowsada istiyorum

he şükür aldım buildi ama ben hayatımda bu kadar sacma sapan bir build alma sekli gormedim. Ios a dedim lanet gele sana diyee windows 2 gecemi yedi 

Visual Studio 2017 alamıyor 2015 kurmak gerekiyor onuda windows 10 bilgisayarda 8.1 sdk sı yukleyip oyle build alabiliyormusuz ben boyle salakca bi sistem gormedim :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek
    Abizittin bunu yazdı

konu uplanmış olsun.

bu linkteki ilan senin sanırım hocam?

https://armut.com/hesap/teklifver_2532304

iyi hatırlattın hocam kaldırdım :D ilanı 

Toplam Hit: 1489 Toplam Mesaj: 5
unity unity