folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Üniversiteye Girmek Sorun,Bitirmek Çok Daha Büyük Bir Sorun

Üniversiteye Girmek Sorun,Bitirmek Çok Daha Büyük Bir Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mteee
    mteee's avatar
    Erkek
    abi yıllarca dersaneye git,deneme sınavlarına gir,bi sürü stres yaşa üniversiteye gircem diye.girdikten sonra dersileri geçcem diye çırpın.millet hep çancı olmuş zaten.üniversite uykusuz geceler ve kafein manyaklığı demektir kısaca.hele bi de mühendislikte okuyosanız.

FUCK THE SYSTEM
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HapoelHaifa
    HapoelHaifa's avatar
    Erkek
    benim 6 seneye uzadi.universite benim icin 2.5 sene daha cekecegim bir dert oldu.bitirmeden olursem gozlerimin acik gidecegi bir sey oldu.cok korkuyom yav shu 2.5 sene sag salim gecmicek diye...

Toso kairo kratiemai den sou tilefono me nihia kai me dontia mesa mou polemo se polemo, se polemo I anagi omos na se ksanado olo ke fountonei Me trellenei me kanei kai paramilo, me telionei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daichi_kobayashi
    daichi_kobayashi's avatar
    Erkek
    ben kocaeli de halkla ilişkiler ve tanıtım okuyorum. .mına kodumun okulu ömrümü çürüttü. herkes üniv. üniv. diye yanıyor. ne war anlamadım. yeter artık askerlik gibi beee.

KAZANMAK İÇİN KAYBETMEYİ BİLMEK GEREKİR
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cronos23
    cronos23's avatar
    Erkek
    valla ben artık takmıyom o şeyleri.ben su anda ikinci üniversiteyi okuyom.yok abi parasız adamsan un
    iversite degil ne olursa olsun cehennem gibidir hayat.
    lakin varsa papelat yani para ne sınav sitresi ne korku hepsi boş.biz dot yardırdık universite için senelerce.adamın oglu giriyo sınava 120 alıp istediği bölüme gidiyor.olurmu böyle adalet.

gözlerim uzakları arıyor gelecek olandan habersiz..........
Toplam Hit: 1802 Toplam Mesaj: 4