folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ünversite Mezunu Olup Polis Olmayı Düşünenler

Ünversite Mezunu Olup Polis Olmayı Düşünenler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

Slm hocalar;

Ülkemizde maalesef üniveriste mezunu kişiler istedikleri işi veya okudukları bölümün gerektirdiği işi yapamıyorlar..

Eğitim fakültesi mezunuyum bu sene okululm yeni bitti fakat öğretmen olmak günümzde imaknsız bir hal aldı. ewde kalıp bi sene daha öss ye hazırlanır gibi ders çalışmak istemiyorum bunun için aklımda polislik war.

Daha önce üniv. mezunu olupta  şu an polislik yapan arkdaşalr warsa veya başvurmayı düşünen ne tür tavsiyelernz olablir. Çalışama koşulları nasıl Mülakatta ne gibi sorularla karşılışırız yada benim yerinde oslaydınız napardınız? bölüm sosyal bilgiler öğretmenliği geçen sene 1,500 öğretmen atandı..yaşım daha 21..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

sınavlara stv izleyerek hazırlanabilirsin.

bir de cemaat evleri var, polis okuluna girebilmek için bu şart.

bi nevi dersane gibi bişey. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    cold-m4 ;)
    feme git bi sene evlere falan benzer sorular  çözersin.
    diğer konu polis olma hacım bence,polis olacam diyosan kendine bir takım şeyleri yedireceksin,asayişte çalışacaksın üstündeki herif pezevenglerden para yicek olmayacak.
    narkotikte olacaksın amirin hapçıların ortağı olacak olmayacak,yapamayacaksın vs.
    bunları göz önüne al hocam.ve "iş yok" diye polislik gibi onurlu bi mesleği seçeceksen de hiç seçme abi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dina_Kaki
    Dina_Kaki's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    cold-m4 ;)
    feme git bi sene evlere falan benzer sorular  çözersin.
    diğer konu polis olma hacım bence,polis olacam diyosan kendine bir takım şeyleri yedireceksin,asayişte çalışacaksın üstündeki herif pezevenglerden para yicek olmayacak.
    narkotikte olacaksın amirin hapçıların ortağı olacak olmayacak,yapamayacaksın vs.
    bunları göz önüne al hocam.ve "iş yok" diye polislik gibi onurlu bi mesleği seçeceksen de hiç seçme abi.

-----------------------------

walla sistem öyle bi hale geldiki dostum artık rusya gibi olduk desem yeridir. Rusların üniveriste mezunları karadenzde çay fabrikalarında çalışyor yada başka başka işler yapıyolar:) Üstümdeki amirin yediği rüşvet beni rahatsız etmez bu devlet beni buraya ittikten sonra.. Ama herşey düzeninde olsaydı o zaman eywallah..

Ve blok yapılan derslerin tek güzelliği, bir sigara daha içmeyip düşünebilmek seni..A.Redif YANKI
Toplam Hit: 1225 Toplam Mesaj: 4