folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Usb Hdd -Deepfreeze Çakışması

Usb Hdd -Deepfreeze Çakışması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    Bnm bi usp hard diskım var arkadaslar 400 Gb usp philips ben bunu internet cafeye gidip takınca okuyo dosyaları atıyorum yuklenıyo kapatıp açınca dosyalar yok :( ve bunu deep frzee'li makinalarda yapıyo bunu nasıl halletcez :S bilgisi olan var mı :? şimdiden saolun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek
    Deepfreeze Hiç kullanmadım ama çalışma mantıgı diskin bir kereye mahsus Fotosunu Çekip onun üstündenmi çalışıyor ?

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Şimdi 2 sorum var benim.

1- Önce USB yi disable edip mi çıkarıyorsun yoksa direk çekiyor musun ?

2- Sadece yeni yüklediğin dosyalar mı kayboluyor yoksa hepsi mi ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    Anlamadıgım Nokta Su Senın Hdd demı gıdıyor yoksa kafedekındemı gıdıyor kafelerde deepfreeze vardır.normaldır: ama senın hdd deepfreeze yoksa :D normaL degıL:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Martech bunu yazdı:
    -----------------------------
    Anlamadıgım Nokta Su Senın Hdd demı gıdıyor yoksa kafedekındemı gıdıyor kafelerde deepfreeze vardır.normaldır: ama senın hdd deepfreeze yoksa :D normaL degıL:
    -----------------------------
    Bilgisayardakiler siliniyorsa adam burda niye konu açsın ki ?

DeepFreeze nasıl kırılır?

Diye konu açardı ?!

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek
    benım hdd ye attıklarım gelmiyo sadece cafede böle oluyo deep frezzeli makinalarda, sadece deepfrezsiz makianlarda fişten direk çeksemde donanımı güvenle kaldırdan da kapatsam dosyalar normal şekilde bende sorun yok sadece cafelerde yapıyo :S  ayrıca önceki dosyalarım sağlam sonra o makınadan attıklarım gidiyo :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hocam deepfreezede flashdiskler ile ilgili ayar var ondan kaynaklanıyodur... yapacak bişi yok...ya deepfreezei kır yada başka bilgisayara geç.

Genellikle cafeciler kişiler cafelerindeki programları fln calmasnı die yapıolar 

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
    handi deepfreeze sürümüyse internetten indirip kendi makinana kur.deep freeze simgesine (sağalt)shift  tuşu basılıyken çift tıkla.burdan çıkan şifreyi kendi kurduğun serverdan one time password le 1 restartlık disable et yeniden başlatıp yükliyeceklerini yükle.Test edilip olnaylanmıştır.
Toplam Hit: 1534 Toplam Mesaj: 8