UTV Römork Takmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Bir tane yuki spider (örümcek) utv diye bir model buldum beğendim kısmetse alacağım. Bunun arkasına çeki demiri takarak romörk çekmek istiyorum bunu yasal boyutu nedir? Çoğu atvde çeki demiri orijinalinde oluyor ruhsata işletme durumu falan nedir? Ruhsatta çeki demiri işli olup olmadığı nereden anlaşılır bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Allura
    Allura's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

ceki demiri işli degil ise, ola ki bir kazaya karıştın,haklı olsan bile suçlusun.trafik pek sorgulamaz,romorkta ışıkların yanıyorsa fren ve parklar sıkıntı olmaz.birde vizede çeki demiri ile vizeye giriyorsan ruhsatında işli olacak.çeki demiri takan firmaya gideceksin.o demiri(topuzu)takacak,sonra bi evrak hazırlayıp tse ye yollayacak.tse hesabına da 500 tl yatırılacak(şu an belki biraz artmıştır)sonrasında trafik şubeye gidip ruhsat yaprağını yenileteceksin.

bir ilave daha, çeki demirli arabalar ,satımda sıkıntı. adam soruyor ne kadar zaman ne cektin? motor ne kadar yoruldu yani

kafana takılan sorular bunlardan ibarettir herhalde...

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    caldii10 bunu yazdı

ceki demiri işli degil ise, ola ki bir kazaya karıştın,haklı olsan bile suçlusun.trafik pek sorgulamaz,romorkta ışıkların yanıyorsa fren ve parklar sıkıntı olmaz.birde vizede çeki demiri ile vizeye giriyorsan ruhsatında işli olacak.çeki demiri takan firmaya gideceksin.o demiri(topuzu)takacak,sonra bi evrak hazırlayıp tse ye yollayacak.tse hesabına da 500 tl yatırılacak(şu an belki biraz artmıştır)sonrasında trafik şubeye gidip ruhsat yaprağını yenileteceksin.

bir ilave daha, çeki demirli arabalar ,satımda sıkıntı. adam soruyor ne kadar zaman ne cektin? motor ne kadar yoruldu yani

kafana takılan sorular bunlardan ibarettir herhalde...

Ben utv alacağım ATV gibi dört tekerli trafikte onlar daha çok dikkat çeker araçtan diye düşünüyorum. Ben reklam afişi taşıyan römork çekeceğim.. birisini aradım 2500 lira gibi bir şey tutar dedi Demir eklemek için utv zaten 10 bin lira.. ruhsatta 4 tekerli motorsiklet yazdığı için düz bir çeki demirini takıp muayene gitsem orada işleyebilir miyim diye düşünüyorum ucuz yoldan 

Toplam Hit: 1119 Toplam Mesaj: 4
utv römork demiri atv çeki