folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder UYARI : GÜNCEL KONULAR SAKINLERINE !

UYARI : GÜNCEL KONULAR SAKINLERINE !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Güncel Konular Forumunda ikinci bir karara kadar baslik acmak ve mesaj atmak yasaktir.

Bu bölüm Tahribat üyelerinin güzel yurdumuz icin güncel konulari güzelce tartismalari ve daha güzel bir Türkiye icin cözüm üretmeleri icin acilmisti. Insanlar ve üyeler arasinda ayrilik cikartmak, kisir tartismalar yapmak, sonu bitmek bilmeyen siyasi propagandalar ve barbarca ilk çağ ırkçılığı ve kafatascilik yapmak için acilmamıştır.

Yetkisi olan tüm yönetici kardeslerim ile beraber gerekli temizlik yapilana kadar bu bölüm kapali olacaktir. Ondan sonra belirtilen sevgi/saygi cercevesinde ve amac dogrultusunda bu bölümümüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Selametle..

Tahribat.Com Yönetim

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Güncel Konular Forumunda ikinci bir karara kadar baslik acmak ve mesaj atmak yasaktir.

Yetkisi olan tüm yönetici kardeslerim ile beraber gerekli temizlik yapilana kadar bu bölüm kapali olacaktir. Ondan sonra belirtilen sevgi/saygi cercevesinde ve amac dogrultusunda bu bölümümüzü kullanmaya devam edebilirsiniz.

Selametle..

Tahribat.Com Yönetim
    -----------------------------

Sonuna kadar arkandayım abicim..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KIZILYILDIZ
    KIZILYILDIZ's avatar
    Erkek
    çok teşekkürler.
    iyi bir karar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baskenthack
    baskenthack's avatar
    Erkek
    ****yerınde bır karar******
    tesekkurler