Üyelik E-Posta Adresi Değiştirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Siteye ilk üye olduğumda elimde var olan e-posta adresini hotmail.com iptal etmiş. Ne zamandır girmiyordum e-posta adresine. O kadar uğraşmama rağmen geri alamadım e-posta adresini. Şimdi profilimdeki e-posta adresini değiştirirsem eski e-posta adresine onay maili felan gidiyor mu? Gidiyorsa ne boh yiyeceğim bilgilendirirseniz sevinirim beyler. Denemeye bi tarafım yemedi. Sonra hesaba erişemeyeceğimden korkuyorum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

belki bu hesap hacklendi hacklendiği anlaşılmasın diye bu soruyu sormuş olabilirsin nasıl inanalım ?

değiştir bir şey olmaz

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

x hocanın bir daha siteye erişmemen için böyle bişey söylemediği ne malum?

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    x bunu yazdı

belki bu hesap hacklendi hacklendiği anlaşılmasın diye bu soruyu sormuş olabilirsin nasıl inanalım ?

değiştir bir şey olmaz

Sıkıntı orada zaten hocam inanamazsın. Başka kanıtlanacak birşey yok ki.

Neyse sıkıntı o değilde. Holy .net sürümü yazıyormuş (üşenip yarıda bırakacağını düşünüyorum aslında. Eskidende böyle bir kaç cümle etmişti sonrası gelmemişti). Yeni sisteme geçerken e-posta onayı felan istese, hesap askıda kalır.

Başka bir seçenek bulamadım. Salak hotmail'de en son attığım e-postaların konularını felan soruyor hesabı geri almam için. En son 5 sene önce kullandım o hesabı hiç hatırlamıyorum. 2-3 tane daha e-posta hesabımı kapatmış sanırım hotmail. Diğerleride ona bağlıydı. Sinirim bozuldu şimdi yahu.

Alternatif bulamadım açıkçası. Neyse şimdilik dursun olmadı değiştirecem direk. Hotmail'den e-postamı almaya çalışayım bi.

DrKill tarafından 10/Eyl/14 14:36 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hotmail kadar güvenlik meraklısı saçma bir e-posta servisi görmedim.Kafasına göre hesap kilitler, gizli soru ister, sildiğin e-postaları bi bakarsın geri getirmiş vs. Bug deposu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 956 Toplam Mesaj: 5