folder Tahribat.com Forumları
linefolder Domain - Hosting - Reseller - Dedicated Server - Virtual Server - IRC Shell - Seedbox
linefolder Uygun Fiyat Hızlı , Vps , Cloud Çözüm , Reseller Ya Da Yüksek Addonlu Hosting Arıyorum

Uygun Fiyat Hızlı , Vps , Cloud Çözüm , Reseller Ya Da Yüksek Addonlu Hosting Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Selamlar guzelnette 50 den fazla sitem var onları ellemeyeceğım fakat , 

2 3 tane sitem var kurumsal siteler bir türlü sunucu yanıt surelerını artıramadım , güzelnetten kaynaklı seoda sıralamasını artıramıyorum .

Uygun fiyatlı onerebılecegın vps cloud vs var mı sorun cıkarmadan kullanabileceğim, 

aws hıc sevmıyorum , free tier oalrak ne azamanhesap acsam fatura aştı , azure güzel trialler ve gerek fonksiyon appları vs cok sevdım devam edebılırım  ,

fakat vps oalrak bir yer bakıyorum , türkiye bazında bazında olacağı için avrupa lokasyon uygun olacaktır.

Not:öğrenciyim , github indirimli yerlerde olabilir.

hipokondriyak tarafından 29/Kas/22 10:31 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tutrakan_d
    tutrakan_d's avatar
    Erkek

Yakın zamanda değiştirdim. Mevcut vps 12 dolar civarıydı. 1 aydır çalışıyor. 2 domain var vps üzerinde.

Bende ucuz araştırdım bayaa. Ucuz vps ler buldum ama pek güvenemedim. En sonunda buradan aldım daha yeni 1 aydır kullanıyorum. Arada bakıyorum bi sorun yok gibi

Kefil olacak kadar bir süre kullanmadım ama ucuzmu ucuz. Benim için dare eder derecede sağlam görünüyor. Müşterisi olmam dışında herhangi bir bağım yoktur. Ucuz dediğin için önermek istedim. 

https://sitebunker.net/vps-servers/

3.5 dolar aylık vps kullanıyorum en ucuzu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

r10 da 100 tl ye 200 dolarlık digitalocean kuponu satıyolar. işine yarar belki.

digitalocean da 3 domaine kadar beleş plesk te var. her 3 siteye 1 hesap/makina açıp takılabilirsin belki

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

ben uzun zamandir netcup kullaniyorum, bizim envato grubu da netcup server'larinda (almanya). Su ana kadar bir sikinti olmadi. Tbt'den bir kac arkadas da kullaniyor. Fiyatlari gayet uygun, adamlarin kendi OS imagelarini kurabilirsin ya da kendi ISO'nu sitenin ftp sine upload edip kurabilirsin, sana kalmis bir sey. Yani herhangi bir sekilde OS lisans olayi yok.

örnek fiyatlar burda 

https://www.netcup.eu/vserver/vps.php

VPS'ler 6 ay ya da 12 ay kontratli oluyor. Ancak erken cikinca ücreti ödüyorlar (en azindan bir arkadasin yeni aldigi vps'i iptal ettigimizde kullandigi kadarini ödemisti). 

Bir de Root Server'lari var. Onlarin da aylik, 6 aylik ve 12 aylik olayi var.

VPS'ler icin 1 ay bedava kupon verebilirim, Root server icin türüne göre 1, 2 ya da 3 aylik ücretsiz kupon verebilirim.

Tek sorunu ödeme olayi. Banka ödemesi ya da paypal kabul ediyorlar.

unbalanced tarafından 29/Kas/22 12:02 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    solsrce
    solsrce's avatar
    Erkek

Yaklaşık 3 yıldır contabo kullanıyorum. Uzun zamandır da sıkıntı yaşamadım. Fiyatları da gayet uygun. Tavsiye ederim.  Yaklaşık 20 websitesi barındırıyorum. Ama bunlar trafik alan websiteler değil. Daha çok portfolio siteleridir. Sizin yoğunluk yaşadığınız bir server var ise belki sıkıntı olabilir. Aylık 6 Euro ödüyorum.

4 vCpu Core 
    8 GB Ram
    200 GB SSD

Y.Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Go Fast kullanıyorum gayet memnunum sitelerimin neredeyse hepsi orada

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

scaleway vps + cyberpanel + cloudflare

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

oracle cloud

arm64 işlemcili

4 core + 24gb ram li makineyi free veriyor ona bakabilirsin.

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

https://upcloud.com/signup/?promo=7KM32C  yine klasik referanslı linkimi yapıştırayım :)) 

Toplam Hit: 1799 Toplam Mesaj: 9
sunucu tavsiye