folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Uzak Masa Üstü Bağlantısı Ve Yazıcı Ayarları

Uzak Masa Üstü Bağlantısı Ve Yazıcı Ayarları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

kullandğım pc nin işletim sistemi xp profosyonel uzak masa üstü ile bağlandıgım pc de xp profosyonel ben bu uzakmasa üstü baglantısı kurdugum pc den bişey yazdırdıgım zaman kendi yazıcımdan çıktı alabilmem mümkünmü mümkünse yardımlarınız bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

resimdeki gibi yazıcılara tik atıp kaydet..oturuumunu kapat açtıktan sonra verir.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

eta ve datasoft gibi dos ortamında çalışan programlarda yazdırması gerekiyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

self bunu yazdı:
    -----------------------------

eta ve datasoft gibi dos ortamında çalışan programlarda yazdırması gerekiyor

Uzak masa üstü servisi yazıcını karşıya götürür,orada yerel yazıcı fibi kurar.ve sana çıktı yollar.programın görüp görmemesi proğramın yazıcı tanımlamalarına kalmış..o senin konu başlığınla bağdaşmıyor.eta büyük bi ihtimalle network printerlarını desteklemiyor.

ama etaya yazıcı tanıtmayla ilgili googleda arama yapabilrsin.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

destekler uzak masaüstü ile eta ile cikti alabilirsin

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    q3zqin
    q3zqin's avatar
    Erkek

teamwiew kullan tam kontrol.

* Bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik .. Hayatla erken seviştik üstümüze kaldı..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

tamam buldum

iki bilgisayarada yazıcıyı IBM proprinter olarak yükleyip karşı bilgisayarda oturum açınca o eta yüklü bilgisayarda yazıcı  bağlantı noktasını kendi bilgisayaındaki ile değiştir.çıktı alınca senin printera gelecek.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    self
    self's avatar
    Erkek

siyahbereli bunu yazdı:

tamam buldum

iki bilgisayarada yazıcıyı IBM proprinter olarak yükleyip karşı bilgisayarda oturum açınca o eta yüklü bilgisayarda yazıcı  bağlantı noktasını kendi bilgisayaındaki ile değiştir.çıktı alınca senin printera gelecek.

eyw hocam yardımların için hallettim faydan oldu

Toplam Hit: 4313 Toplam Mesaj: 8