folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Uzaktan Bilgisayar Programcılığı

Uzaktan Bilgisayar Programcılığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

selam arkadaşlar

uzaktan bilgisayar programcılığını araştırıyorum kendim meslek lisesi elektrik bölümü mezunuyum,

öss gir puanı tuttur programcılık oku vs. çok uzun iş , uzaktan eğitimle paramızla okusak nasıl oluyor ? senede bir kaç hafta sınava falan gitsek gelsek falan falan anladınız siz aöf tarzında bir şey.

açık öğretim gibi uzaktan eğitim ile bilgisayar programcılığı okuyabiliyormuyuz bu konuda bilgisi olan bir kaç mürid vardı tbt den aydınlatın beni :)

şuanda aöf uluslararası ilişkiler okuyorum onunda bir zararı yararı olurmu bilmiyorum.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

buyur panpa akü de okuyom ben :)

uzaktan eğitim = aga dersleri falan belirli saatlerde oluyor 5 - 8 arası akşam dersleri alıyorsun her türlü örencilik haklarından da yararlarındanda yararlanıyorsun. 

Sınavların vizeler bilgisayar üzerinden oluyor Final le büte afyona gidiyosun. 

700 TL harç paran var senelik bunu da hatırlatayım haberin ola ki her üni ninki değişir! 

ArmadA tarafından 19/May/13 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ArmadA bunu yazdı

buyur panpa akü de okuyom ben :)

uzaktan eğitim = aga dersleri falan belirli saatlerde oluyor 5 - 8 arası akşam dersleri alıyorsun her türlü örencilik haklarından da yararlarındanda yararlanıyorsun. 

Sınavların vizeler bilgisayar üzerinden oluyor Final le büte afyona gidiyosun. 

700 TL harç paran var senelik bunu da hatırlatayım haberin ola ki her üni ninki değişir! 

ben 1 senede ne kadar süre üniversiteye gitmem gerekiyor ? sadece finale afyonamı gidiyoruz.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

kardeş finalde hepsinden geçersen 1 kere dersten kalırsan bütede giden 2 eeder. 

senede bi güz bide bahar ders yarı yılı var toplamda 4 defa eder. kapiş.

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

valla hem örgün öğretim hemde uzaktan eğitim görmüş biri olarak uzaktanı tavsiye ederim . Ama gaziye gelme cok zor :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

finalide bilgisayar başından olan bi okul yok mu :D

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

finalide bilgisayar başından olan bi okul yok mu :D

yok ebesinin a.. :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

o zaman ben okuyum bari

Toplam Hit: 1648 Toplam Mesaj: 8