Uzatma Tüpü Ve Ters Çevirme Halkasıysa Sorunum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek

d7000 kullanıyorum bugün uzatma tüpü ve ters bağlama adaptörü aldım ama ne yaptıysam diyaframı bir türlü açık bırakamadım sadece diyaframla kalsa iyi manuel netleme de çalışmıyo nerde yanlış yapıyo olabilirim?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

lensinin diyaframı eğer manuel şekilde açık bırakılmaya izin vermiyorsa (ki motorlu lensler genelde diyaframı en küçükte tutar) olmaz. manuel netleme de çalışıyor fakat sen yeterli ışık alamadığın için farkına varamıyorsun.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrC
    TrC's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

lensinin diyaframı eğer manuel şekilde açık bırakılmaya izin vermiyorsa (ki motorlu lensler genelde diyaframı en küçükte tutar) olmaz. manuel netleme de çalışıyor fakat sen yeterli ışık alamadığın için farkına varamıyorsun.

evet ışık çok az geliyomuş çözdüm işi=)

Toplam Hit: 808 Toplam Mesaj: 3