Vb"De Msn

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakk
    manyakk's avatar
    Erkek

Arkadaslar Vb 6'da Bir yerden buldugum 1 msn projesi üzerinde calısıyordum fakat msne baglanıyorsun sorun yok fakat birine birşey yazdıgınızda yada biri size ileti yasdıgında en fasla 5 dk. sora hata verior.. hata verdigi kodda şu ;
    Select Case GetDWord(Fields(CStr(8)))
    google'da arastırdım yanlızca 1 site cıktı oradada elimde msn'nin kodları vardı.. Beyler aranızda bu sorunu cözebilecek birisi varmı en fazla 5 dk. muhabbet edebiliorsunuz ve baglantı kopuyor :).. isteyene projeyi upload edip verebilirim sorunu cözdukten sonra artık paylasırsa sevinirm :) arkadaslar yorumlarıınızı bekliyorum

<?php echo "Gerçek Hayatta Pilotum ama Hiç Uçağım Olmadı"; ?>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

belkide msn serverleri senin farklı bişey yaptığını çakıyordur (:

bağlantını kesiyodur ;)

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakk
    manyakk's avatar
    Erkek

fakat yahoo messenger'ını kullananlar var  illaki kendi msn messengerınıda kullananlar vardır beLki :).. aMa dedigin gibi birşeyde olabilir cünki baya bir arastırdım kodda herhangi bir hata yok:S. Sanırım server'ın güvenliğinden kaynaklanan birşey olsa dicem ama yeni pek emin deilim :) cunki ebuddy.com ve meebo gibi web messenger siteler var peki yaa bunların microsoft ile ne uzaktan yakından bir baglantıları varmı.. Sanıorumki yok.. Aslında bununda bir yolu olmalı..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    hocam illaki yolu vardır ama onunla uğraşacağın zamanı oturup kendi programını kodlarsın daha iyi.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e-toLqa
    e-toLqa's avatar
    Erkek
    projeyi ver bi göz atalım çok çekiniyosan pmden at

Böyle bir imza yok yada siz görüntüleyene kadar adminler tarafindan silindi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    manyakk bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaslar Vb 6'da Bir yerden buldugum 1 msn projesi üzerinde calısıyordum fakat msne baglanıyorsun sorun yok fakat birine birşey yazdıgınızda yada biri size ileti yasdıgında en fasla 5 dk. sora hata verior.. hata verdigi kodda şu ;
    Select Case GetDWord(Fields(CStr(8)))
    google'da arastırdım yanlızca 1 site cıktı oradada elimde msn'nin kodları vardı.. Beyler aranızda bu sorunu cözebilecek birisi varmı en fazla 5 dk. muhabbet edebiliorsunuz ve baglantı kopuyor :).. isteyene projeyi upload edip verebilirim sorunu cözdukten sonra artık paylasırsa sevinirm :) arkadaslar yorumlarıınızı bekliyorum

-----------------------------

hoca muneccim uyemiz oldugunu sanmiorm bu sebeple senin kullandigin ozel fonksyion ve degiskenleri sen soylemeden bilemeyiz.

Eger gercekten cevap istiyorsan.Ya projeyi yolla yada daha aciklayici ol. 

The king is bleeding.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyakk
    manyakk's avatar
    Erkek

buyurun arklar projenin Download Lİnki ==> http://dosyam.net/?id=ygnev3 

Toplam Hit: 2285 Toplam Mesaj: 7