folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Vdsl Modem Kurulumu Nasıl Yapılır (Bilmediğim Bir Şey Mi Var)

Vdsl Modem Kurulumu Nasıl Yapılır (Bilmediğim Bir Şey Mi Var)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Editt 

Modem bozuk çıktı hat sağlam birinde yaptığımız deneme sonucu yine durduk yere turknet ve turktelekoma kizdik

sunyy2003 tarafından 24/Ara/19 00:25 tarihinde düzenlenmiştir

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Hocam anlamadım. Elinde çalışan bir VDSL modemin vardı(tplink), sonra başka bir modemi taktın hatta ve çalışmadı. Akabinde tekrar eski çalışan modemi taktın(tplink) ve çalışmadı. Doğru mu anladım ?

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı

Hocam anlamadım. Elinde çalışan bir VDSL modemin vardı(tplink), sonra başka bir modemi taktın hatta ve çalışmadı. Akabinde tekrar eski çalışan modemi taktın(tplink) ve çalışmadı. Doğru mu anladım ?

3 modem var ama çalışmıyor doğru düzgün bir tanesi de en son hattı takarsan çalışıyor modemlerden birisi (tplink) çalışan bir modemdi turknet ise hatta sorun olmadığını söylüyor

Kısaca VDSL modem ayarlarında bir incelik mi var yapmadığım onu da anlamadim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=n5ix-iHFClE
     hocam bu sorununu cevaplar mı bilmiyorum ama bende kullandığınız modemlerde yaptıgınız ayarlar nelerdir diye bir konu açmayı düşünüyordum bir ara aydınlatan müridlere şimdiden teşekkürler.

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    edminkardes
    edminkardes's avatar
    Erkek

hocam inş modemleri değiştirirken adaptörleri karıştırmadın

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    edminkardes bunu yazdı

hocam inş modemleri değiştirirken adaptörleri karıştırmadın

Yok hocam renk renk😃 karismiyir

Toplam Hit: 10840 Toplam Mesaj: 6
vdsl modem ayarları turknet