Ventrilo Saldırı Taktiği Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Programı bilen bilir onlıne oyunlarda oyuncuların konusmasını saglayan program neyse gecen vent e elemanın bırı geldı ve ne yaptıysa artık bırden garıp bır ses sureklı olarak gelmeye basladı ve bılgısayar kitlendı hıcbıse yapamıyorsun ve cok hızlı bı sekılde ısınmaya basladı fandan garıp ses gelmeye basladı aşırı ısınma oldu dırekt power tusundan pc yı kapatım heralde bıraz daha beklesem yanardı laptop , benım sorum bunu nasıl yapmış olabılır 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hayırdır abi bu ventrilo falan zellodan hack muhabbetleri..

senin makina oyuna falan fazla dayanamayıp o esna kitlenmiş olmasın hocam :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

Denk gelmiş sen dedıkten sonra gördüm zello konusunu :) bu olay bır kere oldu hocam emınım yanı ınternette de aradım ama bulamadım bellıkı kendı yazdığı bıseydı adamın 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı

Denk gelmiş sen dedıkten sonra gördüm zello konusunu :) bu olay bır kere oldu hocam emınım yanı ınternette de aradım ama bulamadım bellıkı kendı yazdığı bıseydı adamın 

mantığı eskiden msn'de ;

" :D " tonla not defterinde oluşturup görüştüğün elemana atıyordun, makina kitleniyordu vs. onun gibi bişi olsa gerek dicem
    sesle eleman ne yapabilir onu merak ettim :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Bahsettiğin programın o sürümüne ait elemanın elinde DOS/POC expl0it kodu vardır . 

Onu çalıştırmış ondan dolayı olmuştur merak etme hocam .

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

yok haci onun programı var 1 tane hatta bazıları vente jsadhajdsajdhjaj gibi isimlerle 100 tane aynı anda sokup cıkartıyor bu sayede vent çöküyor.Saldırı şöyle demi bi kadın sesi var sürekli birşey tekrarlıyor o ses venti kastırıp sizi ventten atıyor ?Hatta bazen pc bile kasıyor

Ignorance is bliss.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Bende uzun bir süre vent kullandım, sadece o çıkan sesten dolayı ventriloyu geç bilgisayar ısınıyor.
    Önce Ventrilo sonra bilgisayar donuyor. 
    Bağıran karının ventrilo versiyonu amk.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
Toplam Hit: 1665 Toplam Mesaj: 7