folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Veri Hatası(Döngüsel Artıklık Denetimi) De Ne Yaaaa

Veri Hatası(Döngüsel Artıklık Denetimi) De Ne Yaaaa

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    ne bu döngüsel artıklık denetimi bilen varmı arkadaslar kendi yazdıgım cddeki mp3lerin birkac tanesinde böle bir hata verip pcye kopyalamıyo. bilen var mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    cd bozulmuş okuyamıyor

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

ya harbi o hata banada geliyo gıcık kapıom

tahribat.com a can feda
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek

sanki bana böyle bilgisayarda kalan parcacıklar gibi bir seymis gibi geliyo.siliyosun ama silinmeyen bir seyler kalıyo heralde harddiskte sıkıyorum ha bilsem konuyu acmazdım:D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jeanreno
    jeanreno's avatar
    Erkek
    O hatadan çekmiş biri olarak tavsiyem şudur Nero ile cd yakarken son aşamada artık yazdır dalgasına tıklama ekranında aşağıda "veri doğrulama" seçeneği vardır. Normalde işaretli değildir o onu işaretle cd yazıldığında veri doğrulamaya geçicek eğer veri doğrulama sırasında bir hata vermezse o cd'deki dosyalar sorun çıkarmaz ama sektör mektör diye gösterip hata verirse mutlaka o cd'de bilgisayara kopyalanamama veya dosyayı cd takılıyken açmaya çalıştığında hata verip açmaması gibi şeyler yapabiliyor. Bende mp3 değilde büyük boyutlu video yazarken genelde bu sorunu çıkartıyor bende zoraki rarlıyorum o zaman sorunsuz veri tanımlamada hata vermeden kurtarıyor. Yoksa cd ziyanlığı yaptırıyor haybeye. Yardımcı olabilmişimdir umarım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

abiler 2 saatlikte olsa bi linux deneyimim oldu pc ye kurdum yeniden başlattım wede emektar mp3 cd mi driver e taktım wede  şarkıları kopyalamaya başladım dedimki bu gene pzw lik yapıcak kopyalamıcak ve ewet işte kopyalamadı ama çok hoşuma giden bir olay oldu ne mi

-hata-

döngüsel veri atık denetimi

dewam dedim wede hatalı şarkıyı atladı diğerlerini kopyaladı

bu arada hatanın tam winxp deki gibi olduğundan emin değilim sanırım döngüsel atık denetimi demedi ama win deki hatalı şarkıda olduunu biliom yanı

bide debian kullanıyodum

tahribat.com a can feda
Toplam Hit: 3166 Toplam Mesaj: 6