Verimli Satır,Sütun Oluşturma?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Merhabalar,

JS ile var olan bir tabloya sütun,satır eklemek istiyorum. Sütun sayısı belli ama satır sayısı belli değil zamanla artacak. Birkaç yöntem denedim ama ı ıh olmadı içime sinmedi.

Js ile olmaz gibime geliyor PHP falan gerekli gibi sanki ama bilemiyorum. Çünkü sayfayı çağırdığımda eski satırın mevcut olması yeninin eklenmesi gerekiyor.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

https://jsfiddle.net/bb1k9xf4/1/

Umarım anlamışımdır sorununu vaktim olmadığından şöyle birşey yaptım CSS vs yapamadım vaktim yok olmazsa bakarız tekrardan.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

https://datatables.net/

datatables kullanabilirsin homie, ajaxla jsondan cekip verebilirsin datatables a

black implies white, self implies other, life implies death.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    SkynetX bunu yazdı

Merhabalar,

JS ile var olan bir tabloya sütun,satır eklemek istiyorum. Sütun sayısı belli ama satır sayısı belli değil zamanla artacak. Birkaç yöntem denedim ama ı ıh olmadı içime sinmedi.

Js ile olmaz gibime geliyor PHP falan gerekli gibi sanki ama bilemiyorum. Çünkü sayfayı çağırdığımda eski satırın mevcut olması yeninin eklenmesi gerekiyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

@MhmdALmz;

Buna benzer bir şey yaptım da amacım html dosya yüklendiğinde otomatik js tarafında yaptırmak ve daha önce yaptığım değişiklikleri de görmek.

@nurulmac11;

Bakıyorum hocam 

teşekkürler.

Toplam Hit: 1329 Toplam Mesaj: 5
javascript