folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Veritabanın'dan Şifreyi Nasıl Değiştirim?

Veritabanın'dan Şifreyi Nasıl Değiştirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar veritabanında admin paneli şifresi şu şekilde çıkıyor fakat ben şifreyi bilmiyorum şifreyi 123456 yapmak için buralara ne yazmalıyım bir tane olsa 123456'nın md5'ni yazıp geçerim ama iki tane yer var.

http://i.hizliresim.com/YkL5oZ.jpg

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Scriptin register kismini bilmeden sana yardim edemez kimse. O kisimdan bakacaksin hash i neye gore olusturmus, daha sonra password kismini hashin neresini kullanarak olusturmus, yani yarisini mi almis tamamini mi almis, sagina mi eklenmis, soluna mi eklenmis, parcalayip yeniden birlestirerek mi olusturulmus gibi. Wp, drupal v.s. gibi scriptler degilse bu yolla sana sifirlama icin yeni bir bolum yazarsin / yazarlar.

Yada scipti yeniden baska bir yere kur o sirada kaydedilen sifreyi bu alanlara yapistir. Yeni kullanici da eklersen kullanici adi sifre olusumunda kullanilmiyorsa ise yarayabilir.

Tabi teknik olarak degistirmek 1. paragrafta belirtigim gibi bir yol izlemen gerekir. Kodu yazanin profesyonelligine gore degisir hersey. Misal Seyhin yaradan dan access tokeni oldugundan o kodlarina onuda ekliyor.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Gözata bas orda şifre yazıyor değiştirirsin.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatikhacker
    karizmatikhacker's avatar
    Erkek

yeni üyelik aç şifre belirle sonra phpmyadminden o belirlediğin üyeliğin parolasını şifreli halini kopyala

sonra phpmyadminden adminin parolasının şifreli halinini olduğu yere yapıştır kaydet database onar al sana şifre :p

yapamazsan yardım ederiz :p

hangi scrip nasıl şifreleme kullanıyor bilmiyorum görmeden bişey diyemem ama mutlaka deocode edilebilecek yöntemi vardır araştırırsan yabancı forumlarda bulabilirsin

karizmatikhacker tarafından 16/Nis/16 22:34 tarihinde düzenlenmiştir

Love Just Hacked LoL :p
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    karizmatikhacker bunu yazdı

yeni üyelik aç şifre belirle sonra phpmyadminden o belirlediğin üyeliğin parolasını şifreli halini kopyala

sonra phpmyadminden adminin parolasının şifreli halinini olduğu yere yapıştır kaydet database onar al sana şifre :p

yapamazsan yardım ederiz :p

hangi scrip nasıl şifreleme kullanıyor bilmiyorum görmeden bişey diyemem ama mutlaka deocode edilebilecek yöntemi vardır araştırırsan yabancı forumlarda bulabilirsin

Hocam, yeni üyelik alma özelliği yok sitede size ftp de istediğiniz klasörün linkini atsam baksanız siz alsanız?

md5 sha 1 falan denedim olmadı 

C10H15N tarafından 16/Nis/16 22:50 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 860 Toplam Mesaj: 5
md5