folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Video Birleştirme Sony Vegas Pro (Öneri)

Video Birleştirme Sony Vegas Pro (Öneri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek

internetten indirdiğim video dosyalar denelde part şeklinde olduğu için bilgisayara indirip sony vegas pro 9.0 ile birleştirmeye çalışıyorum programın acemisiyim video dosyaları birleştirirken, file>render deyip öyle birleştiriyorum fakat 80 mb lik 3 part halindeki dosya bile 40 dk sürüyor render edip birleştirirken bu programla daha kısa yoldan video birleştirme mümkün mü yahut ta daha kolay video birleştireceğim bir yöntem. program vs biliyor musunuz ?

çok uzakta uzak denizlerde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ulquiorra
    ulquiorra's avatar
    Erkek
    Bir kaç yıl önce ben de kendi çektiğim knight videolarını kesip biçip birleştirip youtube'a upload yapıyordum. Vegasla yapınca video boyutu çok büyük oluyordu şöyle bir çözüm bulmuştum kendimce: Windows movie maker'la en kaliteli ayarlarda avi yapıyordum 10dklık video 800mb-1gb felan oluyordu. Sonra bu avi'yi total video converter ile mpeg formatına dönüştürüyordum. 800mblık dosya 80mb'a düşüyordu. Bir dene istersen. Tvc'nin yeni özellikleri de gelmiş pek incelemedim ama belki video birleştirmeyle ilgili bişeyler de vardır. edit: http://tahribat.com/Forum-Total-Video-Converter-Hd-V3-60-105285/1/total
Toplam Hit: 3065 Toplam Mesaj: 2