folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Video Sesi Düzenleme Programı - ?

Video Sesi Düzenleme Programı - ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Video kayıtlarında ki sesi düzenleyebilen programlar var mı hocalar? Cızırtı temizleyip boğukluğu düzenleyecek. Basit ve etkili bir program tavsiyesi verirseniz güzel olur. 

Üniversite hocaları zoom üzerinden canlı yayın yapıyorlar. Ben bu dersleri ekran alıntısı ile kaydediyorum. Ama neden bilinmez bazı hocalar israrla laptop mic i kullanıyorlar. Arkadan hem cızırtı geliyor hem de boğuk sesler. Bir de touckpad sesi gelince rage geçiriyorsun dersi dinleyecem diye.

ride or die..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Adobe Audition ile arka plan seslerini çok basit şekilde temizleyebilirsin.

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

audacity hem ücretsiz hemde çok hızlı ama video değilde onu ayırıp ses olarak temizleyip tekrar eklemen gerekir. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Hocam kaydı ne ile yapıyorsun bilmiyorum ama obs ile kayıt yaparken direk sesi filtreleyebilirsin. Ben boktan mikrofon ile video konferans yapacağım zamanlar bu aşağıdaki videoda yapılan ayarlara benzerini çok kullanıyorum

https://www.youtube.com/watch?v=WzjvjnHsUrk

Edit: Burada ekstra olarak yapman gereken input outputu ayarlamak.

torpedo_XL tarafından 01/May/20 17:11 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Eyw hocalar bakayım. obs mantıklı geldi. Canlı yayında iken bandicam ile ekran alıntısı yapıyorum. Direk ses çıkışını düzeltse harika olur.

ride or die..
Toplam Hit: 754 Toplam Mesaj: 5
ses ses düzleme