Virus U Yayma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aksako
    Aksako's avatar
    Erkek

Öncelikle herkese s.a.

Arkadaşlar bişi soracaktım =)

Bu viruslerin yazılması oké anlaşıldı da. yayılması nasıl oluyor?

Geleceğin HolyOne ı insallalh :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_holy
    by_holy's avatar
    Erkek
    kardeş virüs yayma kımselere biride sana yayar bak hiç olmaz

Banlanmis nick " badboys " , un sahibi oldugu , kullanicilara hakaret ettigi nedeniyle uyeligi sonlandirilmistir. -decameron -
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UndeaD
    UndeaD's avatar
    Erkek
    virus trojan keylogger vs. vs. yaymak için :D gircen chat sex kanalına felan :D resmimi görmek isteyen varmı felan de millet atlar hemen sende yolla virusunu trojanını vs. vs. spam olarak at millete.. yaratıcılığını kullan

Bırak Şimdi imzayı :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    hdd yi taratım hdd deki herkese mail attırabilirsin. outlook kontaklarını alıp onlara o kişiden mail yollatabilirsin. kazaa emule gibi programların paylaşım dizinlerine güncel isimlerle koyabilirsin. eğer network te ise network deki makinalara salabilirsin.

ftw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaHo64
    MaHo64's avatar
    Erkek
    ya a.g ya olum valla adamın biri yazadı resmimi görmek isteyen biri varmı diye atladıydım ama kaydetmedim veya açmadım bişi olurmu lütfen cvp yazın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Viruslerin yayılması konusunda eniyi başlangıçı Nimda yaratmıştı.Sonra hepsi onu takip etti.

Virus sana bulaşır bulaşmaz, adres defterindeki herkese kendini (senin kayıtlı smtp sunucunu kullanarak) arka planda gönderiyor.Konu başlığı olarak senin daha önce maillerin veya dosya isimlerinden (word,excel belgeleri...) faydalanıyor.Eğer ağ ortamındaysan,ağdaki paylaşımdaki klasörlere farklı isimlerde kendini kopyalıyabiliyor.Benim favorim en yeteneklisi Nimda.E versiyonuydu.
    Artık bütün anti virusler rahatlıkla nimda kod parçası içeren bütün virusleri yakalıyabiliyor.

Toplam Hit: 2374 Toplam Mesaj: 6