Vista"Ya Giremiyorum :(

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cihan_Dem
    Cihan_Dem's avatar
    Erkek

Bilgisayarımda vista yukluydu ancak ben sifremi unutunca active password chancer araciligiyla sifremi silmek icin cd yazdım olmadi bizde xp yukledik ve o isletim sisteminden sifreyi sildik. Vista C/ de Xp ise D/ de sorun pc acildiginda direk xp ye giriyor hic dusunmuyor acaba kullanici vista ya girmek istiyor mu diye forumda arattim google amcaya sordum cvp yoktu yardimlarinizi bekliyorum :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gokalp
    Gokalp's avatar
    Erkek
    Genelde sanirim F8'le bilgisayariniz size secme sansi veriyor. Bunun haricinde baslat >> calistir >> msconfig'deki boot sekmesinden (ikinci sekme) onceki girisi silip tekrar deneyebilirsiniz. Bu yontemi ben bizzat denemedim ama ise yaradigini okudum. Sorumluluk size ait.

Zafer ülkü kaynağının çeşmesidir, Zafer gönüllerin birleşmesidir. Gönülleri birleşenler, selam sizlere, Uzaktan dertleşenler, selam sizlere.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UCANTENEKE
    UCANTENEKE's avatar
    Erkek

http://www.notebook.gen.tr/notebook-genel-f24/ayni-anda-hem-vista-hem-xp-nasil-kullanilir-burada-t74.html

anlatmış burda ben burdan yaptım oldu

Bence bu dünya üzerinde seçilmiş ırk diye bi kavram varsa bu ırk kesin ruslardır.Onlar daha iyisini yapana kadar en iyisi onlar
Toplam Hit: 795 Toplam Mesaj: 3