Visual Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    visual basic e yeni basladım ve hicbir sey bilmiyorum nerden ve nasil baslamam gerek onerilerinizi gormek istiyorum
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Hocam şöyle bir tavsiye de bulunayım,kitap al.İnternet kaynakları ne kadar iyi olursa olsun hiçbir zaman kitap kadar faydalanamıoyorsun.Yayın evini bir vb uzmanı abi türkmen kitapevinin kitaplarını tavsiye ediyor.Alfanın ki karışıkmış.site istiyorsan

www.vbasicmaster.com

www.vbturk.com

Bu arada bu site tahribata laf soktu,holy ve reneye pm attım görürler inşallah

http://www.ceturk.com/forum/forum_posts.asp?TID=3752&PN=0&TPN=1

A.q. adamlar nerdeyse zikecekti beni :D

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    kitap tavsiyelerin neler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Valla türkmen kitap evinin iki kitabını bitirdim.Biri normal kullanıcılar için biri de profesyoneller için.Ama baktım ki yine yetersiz.Zaten bundan sonra kitapla işin olmaz.Geliştirmek için internetten kaynak arıyorum,onlara bakıyorum öyle işte.Bilmem belki bazıları başka kaynak tavsiye ederler.Türkmen kitapevi kaynağını bitlis bilg. programla bölümü hocaları çıkarmıştı.Alfa'nın ki yabancıydı

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Hocam şöyle bir tavsiye de bulunayım,kitap al.İnternet kaynakları ne kadar iyi olursa olsun hiçbir zaman kitap kadar faydalanamıoyorsun.Yayın evini bir vb uzmanı abi türkmen kitapevinin kitaplarını tavsiye ediyor.Alfanın ki karışıkmış.site istiyorsan

www.vbasicmaster.com

www.vbturk.com

Bu arada bu site tahribata laf soktu,holy ve reneye pm attım görürler inşallah

http://www.ceturk.com/forum/forum_posts.asp?TID=3752&PN=0&TPN=1

A.q. adamlar nerdeyse zikecekti beni :D

hehehe salla onları ya zoneturk.com burdaKİ dallama admin de bana dadandı geçen gün hatta tahribat'a da laf attı onlar kimmiş gibilerinden

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Ya öyle deme a.q. o kadar sinirlendim ki.Zaten birkaç msjım silinmiş :D

Cevap verecektim ama konuyu kilitlemişler.Ama yazdıkları bazı şeyler doğru ama bazıları ise tamamen yanlış.Yok hacker değilmiş de crackermış.Web hack değil de web cracker olacakmış :)) kimi de diyor hackerlığın ne olduğunu öğren.Ben diyorum üretici olmak gerek adamlar diyor hazır kodları falan kullanmak hackerlık değil,illallah yaa

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek

beyler konudan sapmayalım :D ya bana harbi bi kaynak lazım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    truvaa
    truvaa's avatar
    Erkek
    sen gider baska yerde tahribat yazarsan nolur kim kabullenir senin siten olsa baskasi gelse yazsa baska hack sitesi hosuna gider mi???yani senin tepkin onlarin tepkisi ayni...siteler arasinda gerilim yaratmayalim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuDe_BoY
    RuDe_BoY's avatar
    Erkek
    truvaa bunu yazdı:

sen gider baska yerde tahribat yazarsan nolur kim kabullenir senin siten olsa baskasi gelse yazsa baska hack sitesi hosuna gider mi???yani senin tepkin onlarin tepkisi ayni...siteler arasinda gerilim yaratmayalim

katılıyorum arkadaşım.. bırakın bu siteyi üyeleri değil de yaptığı işler büyütsün.. buraya laf söleyen herkese cwp vermeye kalkarsak ohooo ;)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

truvaa bunu yazdı:

Olum o site bir programla sitesi,ve ayrıca o şekilde onlarca site adı veriliyor.Tüm sitelerde bu böyledir.O adamlar neye karşı biliyor musun?

Hacker değilmişssiniz siz crackermışssınız gerçek hacker başkaymış.Yok Holy kendini beğenmiş,zeki göstermeye çalışan biriymiş.Yok forumlarda aşağılamalar varmış(onlardan biri eski üyeymiş,burda lakap takmışlar)  Yok holye neden şeyh diyorsunuz,daha bilgili insanlar var ona diyin falan filan işte.Çekemiyorlar.Ama bazı yerde haklılar.11000 küsür üyenin 10500 küsürü sömürücüdür,üretmez sadece o varmı bu var mı zihniyeti.Buna karşıyım,demin de söyledim,ben dün gece asp kitapçığı yayınladım bugün biri de asm yayınladı ama bakan kim a.q. Adamlar hep hazırın peşinde.Ben burda hep tepkimi koyarım zaten

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek

Konuyu saptirmayalim..

Hocam sana tavsiyem ilk olarak bi kitap , yada bi siteden visual basic dersleri bul..Basit olarak bunlarla basla , msgbox kullan,özellik belritmeyi , atamayı v.s ören sonra kendi kendine kücük programciklar yaparak gelisebilrsin..Vbkodbank programini tavsiye ederim..Ertan arkadasimin verdigi sitelerden yararlanabilirsin..Hatta kredi lazimsa gversonic@mynet.com a at vbasicmaster kredisi veriyim daha cok  yazi okuyabilmen icin =)..Sorun olursa yine aynı adrese mail atabilrsin..Yardim etmek sevindirir beni..Böylece kendini gelistirebilrisin benim yaptiim gibi , hic kitap mitap almamistim..Aslinda ebookta bulabirsin..neyse tavsiye bu kadar,buraya topic acarsan yardimci olmaya calisirim..Source kodlari icinde:

www.planet-source-code.com iidir..Biraz gelisince cok isine yarayabilir =)

The king is bleeding.
Toplam Hit: 2170 Toplam Mesaj: 11