folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Visual Studio 2019 C++ İçin Eğitim Dökümanı Önerebilir Misiniz?

Visual Studio 2019 C++ İçin Eğitim Dökümanı Önerebilir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Visual studio 2019 community kurdum fakat çok karmaşık ve korkutucu geliyor. Şimdiye kadar DevC++ ile konsol uygulamaları yazdım. Visual studio 2019'u öğrenebileceğim döküman, eğitim vb. önerebilir misiniz acaba? (C++ için) 

HACKEROKAN!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

https://docs.microsoft.com/en-us/cpp/overview/visual-cpp-in-visual-studio?view=vs-2019

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

ben vazgeçiyorum visual studio çok karmaşık geliyor bana. ulan ne vardı 80 lerde doğsaydım anasını satayım herşey almış başını gitmiş 0 dan başlayıp nasıl geçeyim ben bilenleri. çok karmaşık yav.

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 898 Toplam Mesaj: 3
c++ visual studio 2019