Vizyondan Film Tavsiyesi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Selamlar, an itibariyle vizyonda olan aileyle izlenebilecek film tavsiyesi olan var mı? Tişikkirlir

( freezone kodu da kabul edilir 😅 )

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Kayıp balık dori :)

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

aile derken? kız arkadaşın ve sen mi? yoksa küçük çocuk mu var?

çocuk varsa kayıp balık dori yi izleyebilirsiniz. aslına bakarsan hikaye aynı kayıp balık nemo daki gibi. resmen aynısı :D ama yeni küçük çocuklar nemoyu bilmediği içini doriyi izleyebilir. görseller de kaliteli.

suikast var.. kız arkadaşınla gidebilirsin. zevkli olur çünkü çok aksiyon var. bir de filmde jessica alba var( :) ) ama hikaye çok klasik. filmin daha başında sonunu tahmin edebiliyorsun ama ekşın ekşındır.

benhur var.. 60 lı yıllarda ilk çıkan filmi rahmetli dedem çok sevdiğini söylüyordu. gittim izledim.. sıkıntılı bir film. biraz ağır gidiyor hikaye.. film için baya bir bütçe ayrılmış ama bir şeyler eksik.. film beklentimi karşılayamadı ama sonuç itibariyle yüksek bütçeli iyi oyuncuların oynadığı bir film. bu yüzden ailece gidip izlenebilinir. film içinde öyle emmeli gömmeli sahnede yok.

yıldızlar da kayar: das borak.. Türk filmi olduğu için beklentimi en aşağıda tutarak girdim. ama çıkarken cidden keyif aldığımı hissettim. ailecek-> çoluk çocuk gidebileceğiniz bir film. çünkü film içinde öyle sinkaflı küfürleri çok duymadım recep ivedik gibi değil yani. eğlenceli bir hikaye sunuyor bence. tabi yinede Türk filmi.. ona göre karar verin. çünkü bu ne böyle bu da film miymiş diyecek çok insan var :D 

blair cadısı.. Türk korku filmlerinde artık cinlerden bıktığım için yabancı korku filmlerine şans veriyorum. filmin yarısında işim çıktığı için çıkmak zorunda kaldım ancak izlediğim noktaya kadar filmin bize açıklayamadığı bir çok şey var. daha çok gerilim vermeye çalışmışlar. diğer bütün filmler gibi bunuda büyük salonda tek başıma izliyordum. izlediğim yere kadar korktum mu? hayır ..:) film bize olayların gerçek hayattan alındığını söylüyor. bu yüzden el kameralarıyla falan görüntüye geçiyor. bir defa her şeyi geçtim o kamera görüntüleri benim canımı çok sıktı.. gerçeklik hissi vericez diye. hayır böyle saçma salak konuşmalar dönüyor bir yere bağlanmıyor olay, saçma salak video çekiyorlar diyorum herhalde bişe çıkacak ama çıkmıyor :D yani pek hoşuma gitmedi izlediğim yere kadar. yinede korku filmi izlemek istiyorsanız bir tercih olabilir çünkü sonuna kadar izlemedim belki güzelleşiyordur.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Teşekkürler cevaplar için, biraz daha detay vereyim aile derken anam babam kardeşim ben, en ufağımız 18i doldurdu. :)

Misalen en son "nadide hayat" filmine gittiydik, ciddi anlamda efsaneviydi bence, hepimiz çok beğendik. Yeri geliyor kahkaha atıyorsun yeri geliyor gözlerin doluyor, hepsinden önemlisi film güzel mesajlar veriyor yani vaktini boşa harcamak yerine inceden eğitici olmaya da çalışıyor..

noname tarafından 25/Eyl/16 15:11 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uGuR
    uGuR's avatar
    Erkek

2 gün önce arkadaşla "muhteşem yedili" izledik fena değildi

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

sully

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

4 gün önce ben gidicektim baktım 4 gün öncesi için konuşuyorum hiç birşey yoktu.

yani şuna gieyim belki bu güzel denilicek birşey bile yoktu

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 1015 Toplam Mesaj: 7
sinema vizyon