folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vkontakte"Den Hediye Yağmuru

Vkontakte"Den Hediye Yağmuru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    macriti
    macriti's avatar
    Erkek

45 milyon üyesiyle post-sovyet ülkelerinin en önde gelen sosyal ağı vkontakte-nin başlattığı hediyye kampanyasını sizinle bölüşmek istedim. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey siteye üye olup arkadaşlarınızı davet etmeniz. Arkadaşlarınızsa üye olarak, cep numaralarını onaylamalı ve resimlerini upload etmeliler. Böylece adamlar 24 Ekim tarihine kadar en fazla üye getiren ilk 500 kişiye iPod nano (5. nesil) hediyye ediyor. İlk 3 yerin sahibiyse Macbook Air kazanacak.

%3cpod%20nano %3cacbook%20air

yardım etmenizi umuyorum:) Bu linke tıklayıp üye olun http://vk.com , bana yardım edin ve aynı zamanda yarışmaya siz de katılın.

Hediye kazanmanın ne kadar real olduğunu göstermek içinse tablodan ilk ve son 10 yerlerin sahiplerini buraya yapıştırıyorum (davet ettiğiniz rus, ukrayna, kazakistan ve beyaz rusyalılar hesaba alınmıyor. bu da aslında bizim için hediye kazanma imkanımızı daha da arttırıyor)

%3cirst%3cast

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek
    ref yasak degılmıydı :S

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    macriti
    macriti's avatar
    Erkek
    yasaksa özür dilerim.. sadece kampanya çok real ve kazanma imkanı çok yüksek diye sizlerle paylaşayım ve bir yandan da bir kaç üye kazanayım dedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxlltbt
    xxlltbt's avatar
    Erkek
    konu iptal konu iptal
Toplam Hit: 1518 Toplam Mesaj: 4