Vodafone Tarafından İcralığım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    betterthanwords
    betterthanwords's avatar
    Erkek

selam müridler, vodafone şirketine yaklaşık 2 bin lira borçluyum ve icralık oldum. canımı sıkan o değil, önemsemiyorum hatta. tek merak ettiğim kredi kartı başvurularını etkiler mi? konuya hakim müridlerin yardımlarını bekliyorum..

saygılarımı sunuyorum..

"Bir ülkede edebiyat ve sanattan çok siyaset konuşuluyorsa, o ülke üçüncü sınıf bir ülkedir." - F. Nietzsche
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek

Hocam eğer icra dairesinden bankalara e-haciz yazısı giderde hesaplarına bloke koyulursa mutlaka etkiler. Kendimden biliyorum.

Titanyumun gücü adına!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Bilgi paylaşımı olduğundan UYAP sisteminde icra dosyan görünüyorsa kredi konusunda sorun olabilir.  Kredi kartı da vermeyebilirler. 

Errare Humanum Est
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Olurda  e hacize  maruz kalırsan  hesabında 1 liralık bloke olsa bile  kredi ve kredi kartı sistemleri artık seni yok sayıyor. Tekrar düzeltmen de sıkıntı.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wikwik
    wikwik's avatar
    Erkek

Kredi notu neden düşer;

Kredi notu kredi kartı ödemenizi zamanında yapmazsanız düşer,

Bireysel,taşıt,konut hiç farketmez,zamanında ödemezseniz kredi notu düşer,

Vergi daireleri ve resmi kurumlara borcunuz varsa icralıksanız kredi notunuz düşer,

Kredili mevduat hesabı yani ”ek hesap,kurtaran hesap,ay sonu hesabı,artı para hesabı,ek para hesabı” adı altında size açılan kredili hesaplarınızı zamanında ödemezseniz kredi notunuz düşer,

Bir bankadan kredi kullandınız sonra diğer bankaya gittiniz ordan da kullandınız,son kez başka bir  bankaya gittiniz orası red verdi,çıktınız o bankadan başka bir bankaya gittiniz bir red daha aldınız kredi notunuz düşer,

Kredi kartlarınızın limiti 10.000 lira varsayalım,gelirinizde 5000 lira diyelim,siz kalktınız bir kart daha istediniz 2000 lira limitli kredi kartı geldi sonra bir kart daha istediniz red cevabı geldi işte burada kredi notunuz düşüyor,

Kaynak: https://www.kredinotu.co/kredi-notu-neden-duser.html

Bilgi Güçtür.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    betterthanwords
    betterthanwords's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Bilgi paylaşımı olduğundan UYAP sisteminde icra dosyan görünüyorsa kredi konusunda sorun olabilir.  Kredi kartı da vermeyebilirler. 

öncelikle hepinize teker teker teşekkür ederim, zaman ayırıp yardımcı olduğunuz için.

peki bankada dosyamın görünüp görünmediğini nasıl öğrenebilirim?

"Bir ülkede edebiyat ve sanattan çok siyaset konuşuluyorsa, o ülke üçüncü sınıf bir ülkedir." - F. Nietzsche
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Bankada dosyanın görünüp görüşmediğim e devlet şifrenle girip adalet Bakanlığı altındaki mahkeme dosya sorgulama ekranından öğrenebilirsin. Ya da sana tebligat geldiyse icra dairesinden diğer  bankalar da görürler.  UYAP a düştüyse takibin tüm bankalar görür. 

Errare Humanum Est
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    betterthanwords
    betterthanwords's avatar
    Erkek
    TaRuZ bunu yazdı

Bankada dosyanın görünüp görüşmediğim e devlet şifrenle girip adalet Bakanlığı altındaki mahkeme dosya sorgulama ekranından öğrenebilirsin. Ya da sana tebligat geldiyse icra dairesinden diğer  bankalar da görürler.  UYAP a düştüyse takibin tüm bankalar görür. 

e-devlet'ten baktım görünüyordu. tebligat falanda gelmişti bir ara. sağol kardeş, teşekkür ederim.

Toplam Hit: 1439 Toplam Mesaj: 8
acil durum çağrısı