folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder VODAFONE'da Tanıdığı Olan Mürid

VODAFONE'da Tanıdığı Olan Mürid

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek

Merhaba kıymetli müridler. Vodafone'da tanıdığı olan var mıdır? Yakınım kodu lazımda

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tarife bilgilerinin linki var mi?

Merak ettim tarifelerini.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Abi ayrı bir tarife bilgisi yok. Herhangi bir seçeceğin tarifede %35-50 civarında indirim oluyor.

@rakbenadam sağolsun ateşliyordu :)

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler/Red?icmp=hero-redmain-allvisitors-mnp-genericredbestoffer-0521

Red 25 ya da 30 yapmayı düşünüyorum hocam. Tanıdık olunca daha indirimli oluyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek

Geçen ay geçtim şebeke sıkıntı. Tahatut biterbitmez telekoma geçiş yaparim. Devret tarifesi var 15 gb evde wifi var diye bitmiyor sonraki aya kaliyor. Şebeke sıkıntısı olmasa tarifesini çok beğendim.

Baktığınız benim gördüğünüz sizsiniz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı

Hocam evde wifi varsa devret tarifesi 15 gb 49 tl kalan internet birsonraki aya kaliyor öneririm. Tabi ilinizde iyi çekiyorsa vodafon düşünün derim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı

Geçen ay geçtim şebeke sıkıntı. Tahatut biterbitmez telekoma geçiş yaparim. Devret tarifesi var 15 gb evde wifi var diye bitmiyor sonraki aya kaliyor. Şebeke sıkıntısı olmasa tarifesini çok beğendim.

Genel müdüre mail at hocam ilgileniyorlar. Baz istasyonuna ayar çekiyorlar. Olmadı evine ücretsiz olarak bir cihaz kuruyorlar o cihaz baz istasyonu görevi görüyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

Genel müdüre mail at hocam ilgileniyorlar. Baz istasyonuna ayar çekiyorlar. Olmadı evine ücretsiz olarak bir cihaz kuruyorlar o cihaz baz istasyonu görevi görüyor.

Hocam genel müdür epostasini nasil bulurum hemen e posta çekerim. Çok makbule geçerdi bir ayar çekselerdi. Telekom doymuş tekrar ona mecbur olmak istemiyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Bu yakınım kodu red boxta işe yarıyorsa bende düşünebilirim.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Realseyler bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

Hocam genel müdür epostasini nasil bulurum hemen e posta çekerim. Çok makbule geçerdi bir ayar çekselerdi. Telekom doymuş tekrar ona mecbur olmak istemiyorum.

ÖM attım.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realseyler
    Realseyler's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Realseyler bunu yazdı

ÖM attım.

Tamamdir hocam İletim şikayeti. Çok sağolun. 

Toplam Hit: 758 Toplam Mesaj: 11
vodafone yakınım kodu