folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Vpn Aktif Oluyor Ama Siteler Açılmıyor

Vpn Aktif Oluyor Ama Siteler Açılmıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar 3 gün öncesine kadar vpn ile sorunsuzca bağlanıp sitelerde gezine biliyordum ama son 3 gündür vpn bağlanıyor aktif oluyor ama hiç bir siteyi açmıyor farklı bir kaç vpn ilede denedim sonuç aynı buna ne neden olabilir nasıl çözebilirim acaba, iss : Türktelekom,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Ne tuhaftır bende aynı sorunu yaşadım. Kullandığım vpn de sorun var diye üzerine dusmemistim

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Farkı vpn ile denedim sonuç değişmedi üstat, acaba btk yeni bir pislik üzerindemi çalışıyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Openvpn kullanıyorum sıkıntı yok ben de

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Asdfghjkl ayni sorun bende de mevcut daha once sikintisiz kurulum yaptigim sekilde yaptim ama olmamisti (softether), her halde iptables'a bir kural eklemeyi vs. unuttum diye dusunurken bu konunun cikmasi killandirdi. Securenat enable kullaniyorum, sunucuda csf var, gerekli yapilandirmalari yaptim, hos csf deaktif olsada vpn'le baglanan istemcinin internet cikisi olmuyor. Kurulumu dogru yaptigimi dusunecek olursak, denediklerim: Superonline altyapisiyla vpn'e baglanabiliyorum ama internet yok. Kablonet altyapisiyla vpn'e baglanabiliyorum ama internet yok. Turktelekom altyapisiyla vpn'e baglanabiliyorum ama internet yok. Daha once farkli tarzda bir problemi softether'de yasamistim, eski surumlerden birini kullanarak problemi asmistim ama bu sefer onu denemek aklima gelmemisti. Farkli bir surumu ya da openvpn'i vs. deneyeyim bakalim.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Bir konuda gördüğüm premium kodlu seed4.me vpn 2 aydır sıkıntısız çalışıyor. Kupon aktifse deneyin

Toplam Hit: 10927 Toplam Mesaj: 6
vpn telekom vpn