@W.Cn Hakkında ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    geçen bu konu tartışılmıştı @w.cn uzantılı mail adreslerine erişim konusunda problemin çözümüne dair herhangi bir çözüm bulan oldu mu ? * Birisi çok fazla kez yanlış parola girdi. * Bu ID için bir kuruluş üzerinden kaydolduysanız, henüz hesabı kullanamayabilirsiniz. malum uyarı.

çok uzakta uzak denizlerde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

w.cn ler sanirim kokten iptal oldu msn adresi olarakta kullanılmıyor.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmuT38
    UmuT38's avatar
    Erkek

W.cn Uzantlısı Kullanan Msn Kullanıcıları 14 Kasım Pazar Gününden İtibaren O Msnleri Kullanamamaktadır. Nedeni İse w.cn uzantısının artık kullanılmadıgından dolayı Msnın hostu tanımamasıdır. Şifre değişikligi gibi şeyler artık işe yaramayacaktır. Hotmail.com Gibi Uzantılarla Msn Adreslerinizi Yenıleyin. Umarım Onceden Kişi Listenizi Almıssınızdır..

Kaynak : http://www.r10.net/msn-messenger-mirc-skype-yahoo-messenger-icq/781592-w-cn-msnler-acilmayacak-artik-2.html

Eger "dokuz" CanLı oLsaydın biLe En fazLa "sekiz" kez kaçabiLirdin öLümden BiLki "yedi" düveLe suLtan oLsan dahi Yerin "aLtı" mekan oLacak sana En fazLa "beş" metre kumaş götürebiLeceksin Kapatacaksın "dört" açsanda gözünü Bu dünya "üç" günLük dünya AzraiLin yanında "iki" kat oLup yaLvarsanda nafiLe ELbet "bir" gün öLeceksin İşte o gün herşey "sıfır"dan başLayacak..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

oyy gitti yedek profil :|

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 1202 Toplam Mesaj: 4