folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Web Geliştiriciliğine Giriş Eğitimi | Ankara

Web Geliştiriciliğine Giriş Eğitimi | Ankara

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek

Selamlar, Ankara'da Web Geliştiriciliğine Giriş eğitimi açıyorum. Eğitim sonrasında Jr. Frontend Developer olmuş oluyorsunuz. Eğitimle alakalı bilgi için siteye bakabilirsiniz. Bana PM ile ulaşırsanız TBT kullanıcıları için %25 indirim uyguluyorum.

Ayrıca eğitim hakkında sormak istediğin soruları bu başlık altından yardırabilirsiniz.

a.k.a. wyrus , kelle verilir kal-a verilmez!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

http://egitim01.emre.xyz/ hocam web geliştirme üzerine yer açıyorsun ama siten ücretsiz site  diye tahmin ediyorum.Terzi sökük hikayesine benzemesin bu iş

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

http://egitim01.emre.xyz/ hocam web geliştirme üzerine yer açıyorsun ama siten ücretsiz site  diye tahmin ediyorum.Terzi sökük hikayesine benzemesin bu iş

Github üzerinde host ediyorum, statik sayfa. Tema'da klasik bootstrap temalarından. Yetersiz veya kötü bir tarafı mı var ki baştan bir tasarım yapıp kod yazayım? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arabaci88
    arabaci88's avatar
    Erkek

Aşağıdaki formu doldurarak 35 saatlik "Web Teknolojilerine Giriş" eğitimine 950₺ + (%18 KDV) ödeyerek katılabilirsin!

Yok artık. Bir de üstüne para verip mi katılacağım. Bedava olsa bile katılmam. Hem kurs bitimi sonrası iş imkanı sağlıyor musunuz? Sanki çok ihtiyaç var mı ki bu FrontEnd Web Developer'a?

Bundan sonra yolumuz düz olacak. Bizi kimse durduramayacak. İnsan büyüdükçe daha da büyümek istiyor. Birgün gelecek hiçbir yere sığmayacağım. Yeni işler düzenledim. Dünyaya ün salacağım. Ben işimde kral olmak istiyorum. Ben kralım evet kral yeraltı dünyasının kralı. Siz dostlarım benimle büyüyecek benimle zenginleşeceksiniz. Dünyaya hakim olacağım ve ben buna layığım. https://t.me/+E1ahtStRTvo1N2Q0
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    arabaci88 bunu yazdı

Aşağıdaki formu doldurarak 35 saatlik "Web Teknolojilerine Giriş" eğitimine 950₺ + (%18 KDV) ödeyerek katılabilirsin!

Yok artık. Bir de üstüne para verip mi katılacağım. Bedava olsa bile katılmam. Hem kurs bitimi sonrası iş imkanı sağlıyor musunuz? Sanki çok ihtiyaç var mı ki bu FrontEnd Web Developer'a?

İroni yaptın galiba. @arabacı.

sana ve öğrencilerine başarılar dilerim sakat-at.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Web sitende eğitimin yeri hakkında bilgi vermemişsin,

en azında il / ilçe veya mekan bilgileri versen iyi olurdu...

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

@Daft Müriti(yeni nickini bilmiyorum ) bekliyoruz konuya şu videoları çekip bi yerlere upload etsede izlesek :D :D :D Ulan mürit mürite bunu yapar mı :D :D 

şaka bi yana başarılar dilerim hocam. Bol müşteriler. 

İlk cümleyi yazmamdaki amaç ise baltalamak değil bu tarz durumlara karşı şimdiden önlemini almandır ;)

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

sadece meraktan hocam yanlış anlamayın. firma deneyiminiz muazam her neredeyse her sene yer değiştirmişsiniz :)

iş deneyiminiz nedir. kaç tane orta yada büyük çaplı iş yaptınız. 

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hocam tema güzel fakat domain ne öyle.. çok güvensiz  yaqışıkLı_jojuk@bilmemnemail.xyz  ile işe başvurmak gibi olmuş :D

zone tarafından 17/Kas/16 04:00 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek
    NuLL29 bunu yazdı

sadece meraktan hocam yanlış anlamayın. firma deneyiminiz muazam her neredeyse her sene yer değiştirmişsiniz :)

iş deneyiminiz nedir. kaç tane orta yada büyük çaplı iş yaptınız. 

Selamlar, estafurullah yanlış anlayacak birşey yok. Şu anda onedio.ru ve onedio.co sitelerini yapıyorum, aynı zamanda onedio.com a destek veriyorum. trt.net.tr/espanol ve diğer 40 dilin web sayfalarını yaptım daha öncesinde, bir dönem dergipark'ın ojs portalında görev aldım, öncesinde atölye15de birçok startup projesi yaptık, öncesinde tvyo.com, epsilon yayınevi vs gibi projeler yaptım. Büyük orta küçük nasıl kategorilendirseniz artık :) 

İş değişikliği konusu ise, her sene iş değiştirmek değil şehir değiştirmekten kaynaklı :) tabi arada anlaşamadığımız şirketler de olmuş olabilir :P

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakat-at
    sakat-at's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı

hocam tema güzel fakat domain ne öyle.. çok güvensiz  yaqışıkLı_jojuk@bilmemnemail.xyz  ile işe başvurmak gibi olmuş :D

Neden öyle bir izlenim oluştu merak ediyorum. emre.xyz benim kişisel blogum, subdomain egitim01 ise, düzenlediğim ilk eğitim olduğunu gösteriyor.

Toplam Hit: 1599 Toplam Mesaj: 11
javascript css html frontend web geliştiriliği