WEB HACKLEME

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek
    Bu olayı herkez yapabilir çok basit bir yöntem, bu yöntemle geçen haftalarda 400 e yakın üyesi olan bir forum u hackledim. En çok kullanılan 2 forum türü vardır biri Snitz diğeri ise Web Wiz Guide forum larıdır. color=#800080 www.google.com dan bu isimleri aratıyorsunuz orda size yüzlerce forum çıkar (Web Wiz forum olarak aratın) örneğin color=#0000ff www.ahmetyigit.com/forum adresinin google dan buldunuz ve siteye girdiniz eğer Snitz forum ise sonuna şunları ekleyin /snitz_forums_2000.mdb <eğer adam mdb dosyasının yerini değiştirmeden sitesine attıysa bütün kullanıcı isimleri ve şifrelerini görebilirsiniz>daha sonra karşınıza bu dosyayı yüklemek istiyormusunuz diye bişey gelicek kaydet diyin ye dosyayı yükleyin. Daha sonra bilgisayarınızda Microsoft Access varsa bu dosyayı açıp o forum un bütün şifrelerinin ele geçirebilirsiniz. Geçirdiğiniz şifreler arasında admin şifreside bulunmaktadır bu sayede forum un ortasına hacked by .... yaza bilirsiniz. Yanlız bu olay bütün forumlarda olmamaktadır.

1-Google dan Sntiz forum diye arattığınız sitelerin sonuna "/snitz_forums_2000.mdb" yi ekleyin örneğin color=#0000ff www.ahmetyigit.com/forum/snitz_forums_2000.mdb

2-Google dan Web Wiz Guide forum diye aratığınız sitelerin sonuna "/admin/wwForum.mdb" yi ekleyin örneğin color=#0000ff www.ahmetyigit.com/forum/admin/wwForum.mdb

alın şimdi bir site bunu hacklemenize gerek yok çünkü bişey yapmamış color=#0000ff http://www.mursal.com/mursalforum/forum bunu ekleyin /admin/wwForum.mdb

NOT: Bu BİLİNEN kolay bir hack yöntemidir.

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    animanyak
    animanyak's avatar
    Erkek
    Alıntıdır Yazsaydın...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    ii güzel indirdim accesin içine ama şöle bişi var şifreler yok bir sürü dosya var şifreler nerede peki

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Bunu yapmak görüşümce lamer likden ileri gitmez.

Bence

Bu işlerde önemli olan piyasada yaygin olmayan özgün yöntemlerde yapacagini yapmak. Nesnel olan yöntemleri herkes kullanip yapabilir zaten. Google dan hack mişşş.. Bence çok lamerce...

Zaten bu yöntemle hacklenen siteler belli bir kapasiteyi aşamamiş bilinçsiz kişilerdir. Bunlarin sitelerini hacklemek pek marifet değil. Adam daha db yolunu değiştirmediyse bu adamin sitesini hacklesen ne olur hacklemesen ne olur??

Bi gün Holy ile konuşurken bana şöyle demişti çoğu hack sitesi balık verip karın doyuruyor, ama balık tutmayı öğretmiyor..

Bu sepeple sadece karnınızı doyurursunuz..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhunter
    manhunter's avatar
    Erkek
    ben bu yöntemi başka bir yerde daha okumuştum, bu alıntı herhalde neyse...ben bunu çok denedim ama birtürlü olmadı:::::::::::::::::::::::(((((((((((((

hiç sordunuzmu kendinize bilim adamları neden panzehirini bilmediği çeşitli mikrop,zehir ve nükleer silah üretiyor.nedeni çok açık:ÇÜNKÜ SAVAŞI SEVİYORLAR
Toplam Hit: 2204 Toplam Mesaj: 5