folder Tahribat.com Forumları
linefolder Grafik - Animasyon - Flash - 3D Modelleme
linefolder Web Sitelerimde Görsel Açıdan Zayıf Kalıyorum

Web Sitelerimde Görsel Açıdan Zayıf Kalıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

wordpress de temayı çakıyorum herşeyi yapıyorum falandır filandır buraya kadar iyi güzelde millet şu görselleri nasıl hazırlıyor anlamıyorum görsel konusunda çok zayıfım yardımcı olabilecek var mı

hani 2 aynı tema herşey aynı birini ben yapıyorum diğerini başkası ama sanki siteler arasında dağlar kadar fark oluyor sadece böyle olan ben miyim ??

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek

öneri istersen be.net , dribbble.com gibi sitelerden tasarım fikirleri edinebilir,özgün tasarımlar çizmek yerine hazır görseller arıyorsanda freepik.com,shutterstock,designbundles,graphicriver gibi kaynakları kullanabilirsin,moda gibi düşün takip etmek araştırmak lazım,temel düzeydede photoshop ve illustrator bilirsen kimseye ihtiyaç duymadan kafana göre yaparsın.Ayrıca sadece sen öyle değilsin ağırlıklı olarak kodla uğraşanların tasarım yönleri daha zayıftır,sayısal sözel gibi :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek
    erenn bunu yazdı

öneri istersen be.net , dribbble.com gibi sitelerden tasarım fikirleri edinebilir,özgün tasarımlar çizmek yerine hazır görseller arıyorsanda freepik.com,shutterstock,designbundles,graphicriver gibi kaynakları kullanabilirsin,moda gibi düşün takip etmek araştırmak lazım,temel düzeydede photoshop ve illustrator bilirsen kimseye ihtiyaç duymadan kafana göre yaparsın.Ayrıca sadece sen öyle değilsin ağırlıklı olarak kodla uğraşanların tasarım yönleri daha zayıftır,sayısal sözel gibi :)

İlk 2 site güzelmiş.Aynen hocam katılıyorum kodla uğraşanlar tasarımda baya zorlanıyor.Ben hep kızlara diyorum kodlama yapamıyorsanız grafiğe yönlenin diye ama dinlemiyorlar :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

hocam ücretsiz tema bile olsa genelde dökümanları olur. yanlış anlamadıysam bileşenleri  vs. demodaki gibi dizemiyorsun_?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

çok okuyan mı çok gezen mi bilir?

senin durumun için : çok gezen

web sitelerinden ödül almış sitelerin bulunduğu yerler var. oralardan başlayarak siteleri gezip tek tek gireceksin.

beğendiğin şeyleri not edeceksin.

sonra bunları sitene koymaya çalışacaksın.

siten hangisi baksaydık. ordan bakarak söylerdim

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 816 Toplam Mesaj: 5
görsel