Web Sitesi Projesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Merhaba müritler.HTML kodlarını işleyişini vs öğrendim diyorum artık kendime.Şimdi aklımda hiçbir proje veya çalışma yok.Sırf kendimi geliştirmek,bildiklerimi pekiştirmek adına html+cssle web siteleri kodlamak istiyorum.Anlayacağınız kaşınıyorum ve aranızda web sitesi yaptırmak isteyen birisi varsa ya da en azından bana herhangi bir .psd dosyası verip al şunu kodla diyebilecek birisi varsa memnun olurum.Bunun dışında bana başka önermek istediğiniz şeyler olursa da dinlerim.Bir nevi siz bana dosya verin ben de ödev olarak oturup zamanımı harcayayım istiyorum özeti bu olsa gerek.

Teşekkürler..

Pragmatism&Realism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Bana gore ; kural 1: css mis oymus buymus degil oyur kendi tasarimini yap. Photoshop degil renkleri falan ayarla. 10 tane farkli tasarim yap madem oyle. Blog, forum , birinin kartviziti vs gibi konularda. Blogta farkli 2 tasarim yap ki bunlar bambaska olsun vs ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

sadece html ve cssle, hiçbir etkileşim yapmadan ve hiçbir grafik tasarlamadan ancak gölgelendirmelerle renk düzenleriyle falan bişeyler yapabilirsin. Ki bu düz tasarımlar milenyumda kaldı sanırım :|

free templateleri incele kendi hayallerinide kat işin içine veee ta taa! :) tabii birazda grafik araştır kendi isteğine göre editle kullan. Dümdüz tasarım bi halta yaramaz

:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hacı jquery biliyor musun?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    wasd bunu yazdı:
    -----------------------------

sadece html ve cssle, hiçbir etkileşim yapmadan ve hiçbir grafik tasarlamadan ancak gölgelendirmelerle renk düzenleriyle falan bişeyler yapabilirsin. Ki bu düz tasarımlar milenyumda kaldı sanırım :|

free templateleri incele kendi hayallerinide kat işin içine veee ta taa! :) tabii birazda grafik araştır kendi isteğine göre editle kullan. Dümdüz tasarım bi halta yaramaz

Bknz : gugil , feysbuk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:
    wasd bunu yazdı:

Bknz : gugil , feysbuk

tamamda gugılda feysbukta php var ajax var, var da var :) yani bi halta yaramazdan kastım dümdüz sayfa tasarımı grafik olmadan yahut bir scripte giydirilmeden bi halta yaramazdı :) google böyle mükemmel bir arama sayfası değilde sadece bir textbox ve bir resimden ibaret olsaydı ne işe yarardı? Yada feysbuk? adamın biri girer yazar dururdu her gün yeni bi html sayfasına.

@Atatürkçü:   php & mysql web development kitabı var sams publishingden - sana adım adım uygulama yazmayı gösteriyo. Mademki html ve cssi sular seller gibi biliyorum diyosun, buyur birde php öğren, en basitinden bir script yaz blog yada canın ne isterse(sadece admin.php ve index.php olsun mesela,admin phpden yazdığın veritabanına kaydedilsin ve index.phpde gösterilsin bu bile yeter, bırakta şifreli girişti üyelik sistemiydi sonraya kalsın. Sen girişi yap, üstüne kafana göre tasarımı giydir gitsin. Eğerki web üzerine iş yapacam diyorsan),otur oku yaz bişey onun üstüne bi tasarım yap.

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Ajax efect isine yarar. Efektlerin web2 gibi birseyle alakasi yok. Su an linki veremicem fakat html5+css3 ile yapilan ornekler vardi profilinden aratarak ulasabilirsin. Yogun grafik tasarimi olmyanlarda mevcut. Google ve facebookta iconlar harici birsey yok. Grafik istiyorsan o deviantart a bak. Google in nereSine grafik giydirilmis ? G+ yada facebook a ?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

zone bunu yazdı:

hacı jquery biliyor musun?

Bilmiyorum hacı.

Pragmatism&Realism
Toplam Hit: 1065 Toplam Mesaj: 8